کد خبر: 8579
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1397 - 21:20
در مرحله نهایی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران، کادر فنی تیم ملی فرایند جدیدی را با پشتیبانی نوین از طرف کادر "های پرفرمنس" و پزشکی شروع کرده است و در همین راستا اطلاعات علمی بیشتری برای اخذ بهترین تصمیمات و همچنین مدیریت شرایط تمرینی و ریکاوری بازیکنان ا

فراتاب / ورزشی - این کار اهمیت زیادی برای همه بازیکنان دارد، البته استفاده از این شیوه برای بازیکنانی مانند اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و مهدی طارمی که در چند ماه اخیر دچار برخی مصدومیت شده‌اند، حیاتی است.

برای این که این بازیکنان با خطر آسیب دیدگی جدیدی روبه رو نشوند و به بهترین شرایط برای حضور در جام جهانی دست پیدا کنند، به طور دقیق می‌دانند که در هر جلسه تمرین باید چه مسافتی را بدوند و این که چه مسافتی را با چه سرعتی در سطوح مختلف طی کنند.

وقتی بازیکن در تمرین به سطح ایده‌آل مورد نظر می‌رسد (با استفاده از سیستم جی پی اس تمام اطلاعات مانیتور می‌شود)، کادرهای پرفرمنس تیم ملی، این اطلاعات را با مربیان و کادر پزشکی به اشتراک می‌گذارند و بازیکن یا به تمرینش پایان می‌دهد یا تمرینی دیگر و درمانش را آغاز می‌کند. با تمام داده‌های موجود و پس از ارزیابی روزانه سیر تکاملی بازیکن، برنامه‌ریزی برای تمرین بعدی و نظارت دوباره بر عملکرد انجام می‌گیرد.

خبرآنلاین

نظرات
آخرین اخبار