کد خبر: 3353
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1395 - 11:00
علی دایی گفت فردا تیمش بازی بزرگی پیش رو دارد.

به گزارش فراتاب، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان، اظهار کرد: فردا (دوشنبه) ‌بازی خیلی مهمی را پیش‌رو داریم. در هفته‌ گذشته تمرینات خوبی را انجام دادیم و سعی کردیم آمادگی جسمانی بازیکنان‌مان را بالا ببریم. بازی ما مقابل سپاهان بسیار سخت است. کاری نداریم که سپاهان در بازی نخست چه نتیجه‌ای گرفته است.
وی افزود: ما فقط به دنبال سه امتیاز بازی فردا هستیم و اگر بازیکنان‌مان شرایط خوب خودشان را داشته باشند می‌توانیم بازی فردا را ببریم. بازی فردا برای ما یک بازی بزرگ محسوب می‌شود. امیدوارم که برنده این دیدار ما باشیم.
دایی در پاسخ به این سوال که چرا تیمش مشکل گلزنی دارد، گفت: ما با دو هفته تمرین به مصاف استقلال رفتیم. معتقدم بازیکنان من برابر استقلال معجزه کردند. الان نمی‌توان گفت که ما در گلزنی مشکل داریم چون یک هفته از لیگ گذشته است.
وی در پاسخ به این سوال که وضعیت دانشگر چگونه است، اظهار کرد: دانشگر بازیکن خوبی است و مطمئنا در آینده بازیکن بزرگی می‌شود. او رفیق من است و دوستش دارم. مطمئنا این آخرین اشتباه اوست. او می‌تواند در آینده به ما کمک کند و مطئنم به تیم ملی می‌تواند برسد.
دایی در پاسخ به سوالی درباره اشتباهات داوری، گفت: ما مثل داوران اشتباه می‌کنیم ولی آنها باید توجه داشته باشند که قضاوت‌شان اثرگذار است. ما اگر اشتباه کنیم تیم‌مان لطمه می‌بیند ولی آنها اشتباه کنند به فوتبال لطمه وارد می‌شود. من از داوران می خواهم اسیر ورزشگاه نشوند و به نام‌ها توجه نکنند. ما برای داوران احترام قائلیم و از آنها می‌خواهم که درصد سوت‌های اشتباه خود را پایین بیاورند. تیم ما هفته قبل از داوری بازی استقلال لطمه دید.
سرمربی نفت تهران در پاسخ به این پرسش که آیا با انتشار قراردادها موافق است یا خیر؟ گفت: قرارداد حرفه‌ای محرمانه است و نباید اعلام شود. متاسفانه اعلام قراردادها به ضرر فوتبال ماست. من همه جا گفته‌ام که وقتی در هرتابرلین بودم با یک بازیکن خیلی رفیق بودم و با هم همه جا می‌رفتیم ولی تا آخرین روز نه من فهمیدم قرارداد او چقدر است و نه او فهمید من چقدر گرفتم. انتشار قراردادها باعث می‌شود تا بین بازیکنان در تیم‌ها اختلاف بیفتد. یکسری صحبت‌ها بین بازیکنان اتفاق می‌افتد و نهایتا نتیجه منفی دارد.
دایی ادامه داد: من افراد زیادی را می‌شناسم که روزها صدها میلیون تومان درآمد دارند ولی کسی به آنها کاری ندارد. از این طرف ورزشکاری که حداکثر 10 سال می‌تواند بازی کند را مورد هجمه قرار می‌دهند. در این مملکت کسی با بقیه کاری ندارد اگر هم برخوردی کنند برخورد محکمی ندارند. این در حالی است که فوتبال به مردم نشاط می‌دهد. تیم ملی به جام جهانی رفت و همه خوشحال شدند. یا استقلال، پرسپولیس و تراکتور وقتی به موفقیت می‌رسند هوادارانشان به شدت خوشحال می‌شوند. ما فقط به فوتبال گیر داده‌ایم، من متاسفم برای کسانی که این هجمه را ایجاد کردند.
دایی در پاسخ به این سوال که انتشار قراردادها قانون سازمان لیگ است؟ گفت: این قانون اشتباه است. آیا سایر کسانی که در فوتبال هستند رقم قرارداد خودشان را می‌گویند؟ به نظرم این قانون اشتباه است و به فوتبال لطمه می‌زند.
وی در پایان درباره احتمال لغو دیدار تیمش برابر سپاهان به خاطر مشکلات باشگاه نفت، گفت: این حرف را قبل از بازی اول هم می‌زدند اما خدا را شکر با وجود تمام حاشیه‌ها و مسائل در آرامش تمرین می‌کنیم و این مسائل را به مالکان باشگاه سپرده‌ایم.

منبع: خبرآنلاین

نظرات
آخرین اخبار