کد خبر: 3240
تاریخ انتشار: 7 مرداد 1395 - 19:10
علیرضا منصوریان دو فصل خوب را در نفت تهران سپری کرد؛ دو فصلی که برای گذراندن طرح کاد یک مربی در لیگ برتر کفایت می‌کرد اما یک سؤال همیشه ذهن ما را به خود مشغول می‌کند‌‌؛ در این چند سالی که نفت تهران وارد لیگ برتر شده، کدام مربی در این تیم بد کار کرده است؟

به گزارش فراتاب، حسین فرکی، منصور ابراهیم‌زاده، یحیی گل‌محمدی و این آخری منصوریان هرکدام با نفت در لیگ درخشیدند. پس ظاهراً باید به دنبال ریشه‌های این داستان باشیم که چرا هرکسی روی نیمکت نفت می‌ نشیند، بد نتیجه نمی‌گیرد؟ منصوریان شاید می‌بایست وارد یک آزمون و خطای بزرگ دیگر می‌شد و امروز این نیمکت پردردسر استقلال است که منصوریان را به یک چالش عمیق فرا خوانده... قضاوت درباره استقلال اما زود است. می‌دانید چرا؟ چون این تیم تازه دوران بدنسازی را پشت ‌سر گذاشته و هنوز باید به استقلال فرصت داد اما پرسیدن برخی سؤالات از سرمربی تیم مایه پیشرفت کار می‌شود‌‌؛
آقای منصوریان! از خط دفاع تیم‌تان چقدر راضی هستید؟ این 4 مدافع چقدر اصول دفاع را اجرا کردند؟ هماهنگی میان آنها را چطور ارزیابی می‌کنید؟ درباره سوتی وحشتناک کنعانی‌زادگان که در فصل نقل و انتقالات بی‌خود و بی‌جهت روی این بازیکن مانور داده شد، چه نظری دارید؟این خط دفاع که طرز ایستادن و چینش آنها بی‌شباهت به پنیر هلندی نبود، چقدر به کار استقلال می‌آید؟
آقای منصوریان! از بازیکنانی که هزینه‌های گزافی روی دست باشگاه گذاشتند و شما آنها را در این فصل در اختیار گرفتید، چقدر راضی هستید؟ بختیار رحمانی چند درصد از توانایی‌های خود را بروز داد؟
کاوه رضایی که ظاهراً باید به او فرصت بیشتری داد، چرا این‌قدر عصبی فوتبال بازی می‌کرد؟ آیا او در ذوب‌آهن هم همین کاوه رضایی بود؟
آقای منصوریان! جابر انصاری همان بازیکنی بود که فصل پیش دیدیم. خیلی چیزها در استقلال ثابت بودند؛ مثل همین انصاری یا مانند خسرو حیدری اما در خط حمله استقلال شما اثری از تغییر و تحول دیدید؟
اگر مشاهده کردید، به ما هم بگویید. ما را هم راهنمایی کنید لطفاً. چون متأسفانه هیچ نشانه‌ای از بروز و ظهور خلاقیت‌های فردی و تیمی در استقلال مشاهده نکردیم.
فصل گذشته که استقلال خط هافبک درست و درمان نداشت، همیشه برای این تیم از فقدان یک هافبک مرکزی می‌نوشتیم اما امروز با وجود این بازیکن آیا باید باز هم همان ایرادهای فصل قبل را بگیریم؟
این چه خط هافبکی است که استقلال داشت آقای منصوریان؟ این اشکالات را باید برطرف کرد. بازی اول را ما به حساب هیچ تیمی منظور نمی‌کنیم اما از همین بازی نخست باید درس‌های لازم را گرفت...

نظرات
آخرین اخبار