کد خبر: 1678
تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1395 - 21:06
آیین دیدار و رونمایی از شعار فیلم «خواب است پروانه» ساخته مزدک میرعابدینی و به تهیه‌کنندگی محمد احمدی شنبه شب ۱۸ اردیبهشت ماه) در موزه سینما برگزار شد.

به گزارش فراتاب، اسم و در حالی که سالن نمایش موزه سینما مملو از جمعیت بود و عده بسیاری به دلیل پر شدن تمام صندلی‌ها ایستاده بودند، سحر عصرآزاد منتقد سینمایی گفت: این فیلم یک درام روانکاوانه است و برای آن یک شعار در نظر گرفته شده که در تبلیغات بعدی فیلم دیده خواهد شد.
در ادامه محمد احمدی تهیه‌کننده فیلم بیان کرد: این فیلم را حدود ۵-۶ سال پیش با مزدک میرعابدینی کار کردیم که به صورت ویدئویی بود و امیدوارم امسال ساخت اولین فیلم بلند سینمایی او را با کمک بنیاد سینمایی فارابی شروع کنیم.
پس از آن مزدک میرعابدینی نیز ضمن خیر مقدم به حاضران اظهار کرد: در واقع این فیلم ۷ ساله شده و ما امشب یک ترشی ۷ ساله داریم،اما من هنوز پای این فیلم می‌ایستم. طی ۲ یا ۳ تدوین فرسایشی که انجام دادیم مدت زمان فیلم را کوتاه کردیم زیرا این فیلم قصه‌گو نیست و به همین دلیل پلان‌های بسیار طولانی داشت که می‌توانست مخاطب را خسته کند. وی ادامه داد: امیدوارم از فیلم خوشتان بیاید،اما این نکته را در پس ذهن خود داشته باشید که این فیلم کار ۷ سال پیش من است.
میرعابدینی در ادامه از گروه هنر و تجربه تشکر کرد و گفت: اگر این گروه نبود فیلم من اکران نمی‌شد. همچنین از آقای تابش و سایر دوستان تشکر می‌کنم و می‌گویم که واقعا توقع نداشتم که بیایند.
پس از آن ساناز قطب بازیگر فیلم گفت: من نسخه تدوین شده فیلم را ندیدم و خیلی خوشحالم که امشب این فیلم اکران شده و می‌توانم آن را ببینم. ما در این فیلم به پیشنهاد کارگردان و تهیه‌کننده مستندوار بازی کردیم. امیدوارم که خوشتان بیاید. در ادامه ساناز بیان دیگر بازیگر «خواب است پروانه» گفت: «خواب است پروانه» به قدری ایده جسورانه ای داشت که توانست من را که از دوربین فراری هستم و بیشتر ترجیح می‌دهم بنویسم،به داخل داستان برد. ساخته شدن این فیلم یکی از متفاوت‌ترین تجربه‌هایی است که در سینمای ما اتفاق افتاده است. علیرضا تابش، محمد حیدری، پیمان قاسم خانی، نیوشا ضیغمی، مهدی نادری، مجتبی میرطهماسب، محسن عبدالوهاب، مجید برزگر، مهرشاد کارخانی، احمدرضا اسعدی و امیر پوریا میهمانان این آیین دیدار بودند.

منبع: رسیده

نظرات
آخرین اخبار