کد خبر: 12400
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1403 - 16:07
کامنت‌های شرم‌آور مردان برای نوه 12 ساله آمیتاب باچان
ماه گذشته، آرادایا برای اولین بار بدون مدل موی چتری در جشن آمبانی‌ها شرکت کرد که ظاهر متفاوت و زیبای او بازتاب گسترده‌ای را به همراه داشت، برخلاف دیگر افراد مشهور حاضر در این مراسم، آیشواریا و آبیشک برای محافظت از دخترشان در برابر طعنه‌های جنسی پاپاراتزی‌

به گزارش فراتاب، آرادیا باچان دختر دو ستاره مطرح سینمای هند «آیشواریا رای» و «آبیشک باچان» پس از شرکت در جشن «آمبانی‌ها» اکنون تبدیل به قربانی جدیدی برای منحرف‌های جنسی «پدوفیل‌ها» در اینترنت شده است، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی در اینستاگرام، یوتیوب، ایکس و ردیت با انتشار تصاویر یا کامنت‌هایی شرم آور برای نوه ۱۲ ساله آمیتاب باچان، باعث آزردگی و خشم خانواده باچان و طرفداران آن‌ها شدند.

ماه گذشته، آرادایا برای اولین بار بدون مدل موی چتری در جشن آمبانی‌ها شرکت کرد که ظاهر متفاوت و زیبای او بازتاب گسترده‌ای را به همراه داشت، برخلاف دیگر افراد مشهور حاضر در این مراسم، آیشواریا و آبیشک برای محافظت از دخترشان در برابر طعنه‌های جنسی پاپاراتزی‌ها ترجیح دادند در مراسم فرش قرمز شرکت نکنند. علیرغم تمام سختگیری‌های خانواده باچان و رای، آنها همچنان در حفظ آرامش و امنیت دختراش در برابر تهدیدها ناموفق بودند.

آرادیا در سال‌های گذشته نیز همواره مورد حمله کاربران اینترنت بوده است، او سال گذشته با حمایت مادرش در دادگاه بمبئی شکایتی رسمی از رسانه‌ها و چنل‌های یوتیوبی که ظاهر او را به دلیل نشان ندادن پیشانی‌اش به سخره گرفته بودند و یا منجر به ساخت شایعاتی دروغین درباره بیماری‌ و.. شده بودند ثبت کرد.

آبیشک باچان نیز در مصاحبه‌ای که اخیر با «تایمز هندوستان» داشت اظهار کرد که امنیت آیشواریا و آرادیا بزرگترین دغدغه و هدف اوست.


منبع: هندوستان تایمز

نظرات
آخرین اخبار