کد خبر: 1582
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1395 - 12:51
آیین دیدار با عوامل فیلم سینمایی «گاهی» ساخته محمدرضا رحمانی در محل سینما فرهنگ تهران برگزار می‌شود.

به گزارش فراتاب، این مراسم روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ در محل سینما فرهنگ آغاز میشود، مطابق رسم معمول مراسم آیین دیدار ابتدا عوامل فیلم و میهمانان پوستر فیلم را امضا می‌کنند و پس از صحبت‌های کوتاه فیلم‌ساز و عوامل، از ساعت ۲۱ فیلم برای حاضرین به نمایش درمی‌آید.

«گاهی» داستان سه زوج است که سابقاً در دانشگاه با هم دوستی داشته‌اند. حالا پس از مدت‌ها در ویلای خارج از شهر یکی از زوج‌ها، مهمانِ او هستند. قرار است صاحب خانه دیگران را غافلگیر کند، اما این غافلگیری باعث وقوع یک تراژدی در پایان قصه می‌شود. این فیلم در جشنواره سیوچهارم فجر در بخش هنروتجربه به نمایش درآمد.

فریبرز عرب‌نیا، اندیشه فولادوند، مهدی پاکدل، آزاده صمدی، ایمان افشاریان و عاطفه نوری بازیگران این فیلم هستند. محمدرضا رحمانی فیلم‌هایی چون «ستایش» در سال ۱۳۸۶ و «دلخون» در سال ۱۳۸۷ را در کارنامه کاری خود دارد. «گاهی» سومین فیلم بلند رحمانی در مقام کارگردان است.

عوامل اصلی فیلم سینمایی «گاهی» عبارتند از کارگردان: محمدرضا رحمانی، نویسنده: آرش عباسی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: محسن دین محمد، مدیر نورپردازی: مهرداد مقیمی، صدابردار: محمد شاهوردی،‌ تولید ایرج رحمانی ،حسین الماسی ،تدوین : شاهین یار محمدی عکاس: مهدی دلخواسته، مشاور رسانه‌ای: علی زادمهر ، مشاور تبلیغاتی : سپیده هاشمی ، تهیه کننده: امیر پورکیان، محصول خانه فیلم پروان.

منبع: مشاور رسانه‌ای فیلم سینمایی «گاهی»

نظرات
آخرین اخبار