کد خبر: 3194
تاریخ انتشار: 6 مرداد 1395 - 21:20
اختصاصی «موسیقی ما»
- خالق «شال» و «اتاق آبی» و خواننده آلبوم «با قرص‌ها می رقصد» سرانجام پس از حدود ده سال فعالیت رسمی در بازار داخلی موسیقی کشور، با اخذ تمام مجورهای لازم، نخستین کنسرت رسمی خود را در برج میلاد روی صحنه خواهد برد.
به گزارش فراتاب، کاوه آفاق پس از انتشار نخستین آلبوم رسمی خود «با قرص‌ها می‌رقصد»، سرانجام موفق به اخذ تمام مجوزهای لابرای برای برگزاری نخستین کنسرت رسمی‌اش در ایران شد و این کنسرت در تاریخ 21 مرداد در دو سانس و در برج میلاد روی صحنه خواهد رفت.
 
کاوه آفاق در گفتگو با سایت «موسیقی ما» درباره نخستین کنسرت رسمی خود در ایران که با اخذ تمام مجوزهای لازم صورت گرفته و در تهران در تاریخ 21 مرداد روی صحنه خواهد رفت، گفت: «پس از سال‌ها، من و گروه خوشحالیم که بالاخره می‌توانیم هموطنان‌مان را در سالن برج میلاد از نزدیک ببینیم و امیدواریم که با اجرای منتخبی از آثارم از قدیم و جدید، بتوانیم یک شب و خاطره‌ی فرهنگی خوب را برای هواداران یادگار بگذاریم.»
 
این خواننده با تاکید بر اجرای آثاری با صدای خودش که در سال‌های گذشته مورد اقبال عمومی قرار گرفته نیز گفت: «قطعاً برنامه‌ریزی ما برای اجرای آثار پرطرفدار همه این سال‌ها مثل «شال»، «اتاق آبی» و... است و اصلاً بخاطر اجرای همین آثار این همه صبر کردیم که بتوانیم با تمام قوا در تهران به اجرای برنامه بپردازیم.»
 
خواننده سابق گروه «دِ ویز» ادامه داد: «برنامه‌ریزی‌های زیادی برای اجرای قوی و پر از برنامه و ایده داشته‌ایم و امیدواریم در نخستین اجرا بتوانیم جواب محبت دوستدارانمان در همه این سالها را بدهیم و با اجرای قطعات و هم‌خوانی آنها در سالن، شب ویژه‌ای را برای همه بسازیم.»
 
آرمان مهربان رهبری ارکستر کاوه آفاق را در این کنسرت و برنامه های آینده بر عهده خواهد داشت. این كنسرت آغاز پرفورمنس «سمفونی صلح» و فعالیت‌های تجسمی این هنرمند است كه اطلاعات بیشتر آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
 
بلیت‌فروشی این کنسرت از عصر امروز (سه‌شنبه پنجم مرداد) آغاز خواهد شد و علاقمندان می توانند نسبت به تهیه بلیت‌های این کنسرت اقدام نمایند.
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
نظرات
آخرین اخبار