کد خبر: 9903
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1398 - 23:43
گزارش توئیتری ظریف از برنامه های خود در مالزی در پایان دور اول سفر به آسیا:
به گزارش اداره کل اطلاع رسانی و سخنگویی وزارت امور خارجه، محمدجواد ظریف در این توییت افزود: در آخرین بخش دیدار از کشورهای آسیایی، در پوتراجایا با ماهاتیر محمد نخست وزیر و سیف الدین عبدالله وزیر امور خارجه مالزی دیدار کردم.

گزارش ظریف از برنامه های خود در مالزی در پایان دور اول سفر به آسیا

وزیر امور خارجه گزارشی را از برنامه های خود در مالزی در پایان دور اول سفر به شرق آسیا ارائه کرد.

به گزارش فراتاب بع نقل از اداره کل اطلاع رسانی و سخنگویی وزارت امور خارجه، محمدجواد ظریف در این توییت افزود: در آخرین بخش دیدار از کشورهای آسیایی، در پوتراجایا با ماهاتیر محمد نخست وزیر و سیف الدین عبدالله وزیر امور خارجه مالزی دیدار کردم.

وی اظهار داشت: همچنین در موسسه مطالعات راهبردی و بین‌المللی مالزی، مباحثه هیجان‌انگیزی داشتیم. تمرکز بر تقویت وحدت اسلامی و گسترش همکاری اقتصادی، اجتماعی و سیاسی بود. اخبار بیشتر، به زودی! "

به گزارش ایرنا ظریف بامداد دوشنبه ۴ شهریورماه سفر آسیایی خود به سه کشور چین، ژاپن و مالزی را آغاز کرد. در این سفر با وزیر امور خارجه «وانگ یی» همتای چینی خود در پکن و نیز با «کونو تارو» همتای ژاپنی خود در شهر بندری یوکوهاما دیدار و گفتگو کرد. ظریف روز پنجشنبه هم به ترتیب با «سیف‌الدین عبدالله» وزیر امور خارجه مالزی و «ماهاتیر محمد» نخست وزیر این کشور دیدار و درباره موضوعات بیبن المللی و اقدامات خلاف قانون آمریکا گفتگو کرد.

نظرات
آخرین اخبار