کد خبر: 590
تاریخ انتشار: 24 اسفند 1394 - 17:39
روزنامه بیلد:

فراتاب به نقل از بیلد ـ بر اساس گزارش نشریه آلمانی "بیلد"، در روزها و هفته‌های اخیر از شمار پناهجویانی که وارد خاک آلمان می‌شوند به سرعت کاسته شده است. در روزهای گذشته روزانه کمتر از صد نفر به عنوان پناهجو وارد آلمان شده‌اند.

در ماه ژانویه ۲۰۱۶ حدود ۶۴ هزار و ۷۰۰ پناهجو وارد آلمان شدند. در ماه فوریه، یعنی یک ماه پس از آن، شمار افرادی که به عنوان پناهجو وارد آلمان شدند کاهش یافت و به ۳۷ هزار و ۶۰۰ نفر رسید.

به گزارش شماره روز یکشنبه (۱۳ مارس / ۲۳ اسفند) روزنامه آلمانی "بیلد"، در ده روز اول ماه جاری مارس در مجموع حدود ۲ هزار و ۹۰۰ نفر به عنوان پناهجو وارد آلمان شده‌اند. این روزنامه در گزارش خود به آمار رسمی محافل دولتی آلمان استناد کرده است.

طبق آمار یاد شده در روز چهارشنبه گذشته ۸۹ پناهجو و در روز پنج‌شنبه گذشته ۹۲ پناهجو وارد خاک آلمان شدند. بدین ترتیب در سال ۲۰۱۶ تا تاریخ ۱۰ مارس اسامی ۱۰۵ هزار پناهجو به ثبت رسیده است. در پاییز گذشته روزانه حدود ۱۰ هزار پناهجو از طریق مرز اتریش وارد آلمان می‌شدند. خبرگزاری رویترز می‌نویسد که دلیل اصلی کاهش شمار پناهجویانی که وارد خاک آلمان می‌شوندبسته شدن مسیر بالکان به روی آنان است.

نظرات
آخرین اخبار