کد خبر: 154
تاریخ انتشار: 15 بهمن 1394 - 13:29
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگاران به سکوت طولانی خود خاتمه داد

فراتاب: به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم ملی که با رئیس فدراسیون دیدار کرده بود، حرف‌هایش را درباره مرخصی طولانی اش آغاز کرد و گفت: من سفر خوبی داشتم و در این مدت در قطر حضور یافتم البته این وظیفه ام بود اما به دنبال دخالت در کار کسی نبودم.

حضورم در قطر دلایل دیگری داشت
وظیفه من آنجا هیچ ربطی به رقابت‌های برگزار شده نداشت بلکه مسائلی در ارتباط با توسعه فوتبال در فیفا و AFC و نیز رد و بدل کردن ایده‌ها از بعد آموزشی مدنظر بود. در ادامه به اروپا سفر کردم و فوتبال‌های دیگری را از نزدیک دیدم هرچند برخی دیدارهای برگزار شده در قطر را نیز مشاهده کردم.

تا فروردین فقط مسابقات باشگاهی
سرمربی تیم ملی در ادامه با اشاره به اینکه فروردین و خردادماه سال آینده تیم ملی بازی‌هایی را دارد که باید برگزار کند گفت: فعلا بهتر است به باشگاه‌های فوتبال ایران بیشتر پرداخته شود چرا که به خاطر وقفه بلندمدتی که در بازی‌های باشگاهی افتاد باید هم‌اکنون این بازی‌ها مد نظر قرار گیرد و در حال حاضر از سوی باشگاه‌ها "شو"ی بزرگ و سرگرم کننده‌ای وجود دارد که باید به اتمام برسانند و ما نیز پشت پرده کار به صورت حرفه‌ای مسائل را زیر نظر داریم.


درباره الاهلی حرف نمی زنم
کی روش در مورد شایعاتی که در مورد حضورش در الاهلی مصر وجود دارد گفت: اجازه بدهید در این موارد صحبت نکنیم و من در درجه اول امروز حضور یافتم تا رئیس را ببینم و مراتب تقدیر خودم را داشته باشم. البته به او گفتم زمانی که پیش شما می آمدم اصحاب رسانه عزیز را دیدم که در مقابل در حضور دارند و آقای رئیس اجازه دادند با شما صحبت کوتاهی داشته باشیم. این را باید یادآوری کنم که ما همچنان به  سیاست سابق خود  که بیشتر عمل می کنیم و کمتر حرف می زنیم پایبندم.  بعضی از سوالات هم هستند که همانطور که قبلا گفتم باید با بی اعتنایی از مقابلشان گذشت.

حواسم به لیگ هست
وی در واکنش به این سوال که طبق ادعای کفاشیان آیا با گذشت یک سال از قراردادتان امکانات مورد نیاز برایتان فراهم شده یا خیر گفت: همانطور که گفتم اجازه دهید صحبتی درباره تیم ملی، برنامه‌ها و امکانات آن نداشته باشیم. اجازه بدهید لیگ برگزار شود و برویم به تماشای بازی‌های بزرگ بنشینیم. اکنون نوبت باشگاه هاست و باید حرف های آنها را بشنویم. البته این به این معنا نیست که لیگ را تحت نظر نداشته باشم. من عملکرد بازیکنان را زیرنظر دارم و حواسم به دیگر بازیکنان هم هست.

نظرات
آخرین اخبار