کد خبر: 8565
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1397 - 14:20
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه جبهه آمریکا و صهیونیسم و دست‌پرورده‌های آنها در منطقه برای مقابله همه جانبه با انقلاب اسلامی متحد شده‌اند، تصریح کرد: امروز در جنگ احزاب به سر می‌بریم.

فراتاب / سیاسی - آیت الله عباس کعبی در گفت‌وگو، با اشاره به عوامل به وجود آورنده و ماندگاری انقلاب اسلامی، عنوان کرد: انقلاب اسلامی از جنس انقلاب انبیاء بوده و انقلابی بنیادین، تمدنی و با مقیاس جهانی است که ریشه‌های آن به ایمان عمیق و صبر و پایداری مردم، اسلام، آموزه‌های اهل بیت(ع)، حضور ملت همیشه در صحنه و رهبری الهی امام خمینی(ره) برمی‌گردد.

وی افزود: 40 سال است که ملت در مقابل هرگونه توطئه داخلی و خارجی ایستادگی کرده و هرقدر هم که این توطئه ها پیچیده تر، انقلاب اسلامی هم به مثابه شجره طیبه، مقاوم‌تر و مستحکم‌تر می‌شود.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: راز ماندگاری انقلاب اسلامی را می‌توان در  جمهوریت، اسلامیت، رهبری الهی امام خمینی(ره) و خلف شایسته ایشان یعنی مقام معظم رهبری دانست.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با تاکید بر دشمنی آمریکا و اسرائیل با ملت ایران، عنوان کرد: دشمنان قسم خورده اسلام و نظام اسلامی و دست‌نشانده و دست‌پرورده‌های آنها در منطقه، جنگ‌های سخت، نرم، امنیتی، اطلاعاتی و اقتصادی را علیه مردم ایران به راه انداخته‌اند، اما انقلاب اسلامی با رشد و بالندگی همه این توطئه‌ها را پشت سر گذاشته است.

مدرس خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم گفت: امروز در جنگ احزاب به سر می‌بریم، به این معنا که جبهه آمریکا و صهیونیزم و دست‌پرورده‌های آنها در منطقه برای مقابله همه جانبه با انقلاب اسلامی متحد شده اند و قطعا در این جنگ از ملت ایران شکست سنگینی خواهند خورد.

وی با اشاره به شکست اوباما وبوش از اراده رهبری الهی آیت‌الله خامنه ای خاطرنشان کرد: ترامپ و وزیرخارجه‌اش شکست سنگینی خواهند خورد؛ آمریکا در مقابل عزم، اراداه و حضور همیشگی ملت در صحنه ایران هیچ غلطی نمی‌تواند، بکند؛ ملتی که امام خمینی(ره) را همراهی کرد حتما در نسل‌های بعدی راه امام را با قاطعیت دنبال می‌کند.

کعبی گفت: دشمن برای ایجاد فاصله بین ملت و نظام اسلامی سرمایه گذاری کرده که البته این کار برای آنها حسرت را به دنبال خواهد داشت.

ایسنا

نظرات
آخرین اخبار