تاکید وزارت خارجه بر تصویب مشروط CFT | فراتاب
کد خبر: 8365
تاریخ انتشار: 5 خرداد 1397 - 14:20
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد
یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در جلسه فوق‌العاده امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که ادامه بررسی این لایحه و رای‌گیری در جلسه بعدازظهر فردا (یکشنبه) انجام می

فراتاب / سیاسی - محمدجواد جمالی در گفت‌وگو، اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امروز صبح در جلسه فوق‌العاده‌ای بررسی لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم پرداخت، جلسه‌ای که با حضور نمایندگانی از وزارت خارجه، سپاه، وزارت اطلاعات، بانک مرکزی و مرکز پژوهش‌ها برگزار شد.

به گفته وی، در این جلسه زوایای مختلف این لایحه مورد بررسی قرار گرفت و 11 نفر از نمایندگان در موافقت و مخالفت با آن بحث‌های جدی را مطرح کردند.

جمالی با بیان اینکه وزارت خارجه خواستار تصویب این لایحه بود، گفت که وزارت خارجه موضوع وجود شرایطی در قالب تحفظ را مورد اشاره قرار می‌داد اما منتقدان این موضوع را بیان می‌کردند که ممکن است این تحفظ‌ها عملیاتی نشود و سایر کشورها مخالفت‌هایی کنند.

وی یادآور شد: کمیسیون فردا در جلسه بعدازظهر در صورت داشتن حد نصاب لازم برای رای‌گیری، درباره این لایحه اعلام نظر و رای‌گیری می‌کند.

ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
آخرین اخبار