کد خبر: 8117
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1397 - 11:22
عضو شورای شهر تهران در خصوص ترافیک اطراف نمایشگاه کتاب، گفت: علی رغم همه تمهیدات باز هم شاهد ترافیک و قفل شدن خیابان‌های اطراف بودیم که این ترافیک به بزرگراه‌های اطراف نیز کشیده شد.

فراتاب - گروه اجتماعی: علی اعطا صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی شورای شهر تهران گفت:  تذکر من خطاب به وزارت صنعت، وزارت ارشاد و شهرداری تهران در مورد برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در داخل شهر تهران است.

وی ادامه داد: نمایشگاه بین‌المللی کتاب یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی کشور است که با توجه به ابعاد بین‌المللی آن باید متناسب با شأن همه شهروندان باشد اما امسال بر خلاف مصوبه شورا و تفاهم‌نامه وزارت فرهنگ و شهرداری که تا سال 1400 معتبر است، نمایشگاه کتاب به جای مصلی  در شهر آفتاب برگزار می‌شد که متاسفانه این مهم محقق نشد.

وی درخصوص ترافیک اطراف نمایشگاه و مشکلاتی که برای مردم ایجاد شده بود گفت: علی رغم همه تمهیدات باز هم شاهد ترافیک و قفل شدن خیابان‌های اطراف بودیم که این ترافیک به بزرگراه‌های اطراف نیز کشیده شد.

به گفته اعطا، از طرفی فضای اختصاص یافته به نمایشگاه در مصلی نیز پاسخگوی خیل عظیم بازدیدکنندگان نبود و در بخشی از نمایشگاه که محل استقرار ناشران لاتین، عربی بود مصالح ساختمانی به وفور به چشم می‌خورد که باید برای این مسئله فکری می‌اندیشیدیم.

نظرات
آخرین اخبار