کد خبر: 8086
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1397 - 11:50
نائب رئیس شورای شهر تهران
نائب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تعدادی از نیروهای شهرداری در شب عید تعدیل شده اند، گفت: تعدیل نیروها به زودی بررسی می شود.

 

فراتاب - گروه اجتماعی: ابراهیم امینی، درباره تعدیل نیروهای شهرداری تهران،‌ گفت: متأسفانه در شب عید و هنگامی که باید به شهروندان عیدی بدهیم شاهد آن بودیم که تعدادی از نیروهای شهرداری تهران تعدیل و یا عدم ادامه همکاری با‌ آنها مطرح شده است.

وی افزود: بنا به هر دلیلی این کار را غیراخلاقی می‌دانم و اگر مسئله و مشکلی نیز وجود داشت باید بعد از عید مطرح می‌شد. اگر پایان قرارداد آنها بود اینکه شب عید بگویند ادامه کار ندهند، کار نادرستی است.

امینی گفت: یکی از مشکلات جدی شهروندان عدم اشتغال است و با خبر تعدیل نیرو قطعاً تعطیلات نوروز بر آن فرد و خانواده‌اش به خوبی نگذشته است و از این فرصت نتوانستند به خوبی استفاده کنند.

این مقام مسئول گفت: اینکه دلایل خاصی برای عدم ادامه کار وجود دارد، باید مورد بررسی قرار بگیرد و اگر شهرداری این موضوع را بررسی نکرده است جای تأمل دارد.

امینی در پاسخ به این پرسش که شهرداری گفته است اصلاً تعدیل نیرو نداشته، گفت: به زودی جلسه‌ای با شیخ معاون توسعه منابع شهرداری تهران داریم که قطعاً این موارد را پیگیری خواهیم کرد.

نظرات
آخرین اخبار