کد خبر: 7988
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1397 - 10:35
سرپرست شهرداری تهران خبر داد،
سرپرست شهرداری تهران، گفت: 15 روز طرح ترافیک جدید به صورت آزمایشی اجرا می‌شود تا اگر برای کسی مشکلی پیش آمد نسبت به حل آ‌ن اقدام کنیم.

فراتاب - گروه اجتماعی: سمیع‌الله حسینی مکارم، درباره روند اجرای طرح ترافیک گفت: براساس مصوبه شورای شهر تهران سهمیه‌هایی را برای برخی اقشار در نظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: 15 روز طرح ترافیک جدید به صورت آزمایشی اجرایی می‌شود تا اگر برای خبرنگاران و سایر بخش‌ها مشکلی پیش آمد نسبت به حل آ‌ن اقدام کنیم.

حسینی مکارم افزود: اگر برای گروه‌های مختلف ازجمله آژانس‌ها و وانت‌بارها در روند اجرای طرح ترافیک جدید مشکلی پیش بیاید و احساس کردیم که باید تخفیف‌ها و سهمیه‌ها را افزایش دهیم با مشورت شورای شهر تهران احتمال تجدیدنظر را برای خود باز گذاشته‌ایم.

سرپرست شهرداری تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا در اجرای طرح ترافیک تجدیدنظر رخ می‌دهد، گفت: خیر، در اجرای طرح تجدیدنظر نخواهیم داشت ولی در تخفیف‌ها و سهمیه‌ها می‌توانیم تجدیدنظر کنیم.

وی تاکید کرد: طرح جدید ترافیک اجرای آن قطعی است این طرح دارای مطالعات علمی، زیست‌محیطی، ترافیکی،‌فنی و مالی است و قطعا قابلیت اجرا دارد.

سرپرست شهرداری تهران گفت: طرح ترافیک جدید 15 روز به صورت آزمایشی اجرا می‌شود اگر به لحاظ فنی مشکلاتی داشته باشیم یا اینکه در گروه‌ها نیاز به تخفیف‌ها و سهمیه‌ها بود لایحه‌ای را مجددا تهیه خواهیم کرد و با هماهنگی با شورای شهر تهران و همینطور ایجاد بسترهای قانونی نسبت به افزایش تخفیف‌ها و سهمیه‌ها اقدام خواهیم کرد.

نظرات
آخرین اخبار