اسرائیل هیچ دوستی بهتر از آمریکا ندارد | فراتاب
کد خبر: 7751
تاریخ انتشار: 30 فروردین 1397 - 13:10
بنیامین نتانیاهو:
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در هفتادمین سالگرد تأسیس رژیم جعلی اسرائیل از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا قدردانی کرد و گفت: «ما هیچ دوستی بهتر از آمریکا نداریم»

فراتاب-گروه سياسي: بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در هفتادمین سالگرد تأسیس رژیم جعلی اسرائیل از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا قدردانی کرد و گفت: «ما هیچ دوستی بهتر از آمریکا نداریم».

روزنامه صهیونیستی «عاروتص شوع» در این خصوص گزارش کرد، نتانیاهو در قدردانی از سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا در قبال اسرائیل گفت:‌«متشکرم رئیس‌جمهور ترامپ!ما نیز هیچ دوستی بهتر از آمریکا نداریم. ما به شدت مشتاق انتقال سفارت شما به اورشلیم (قدس)، سرزمین ابدی اسرائیل، هستیم».

ترامپ پیشتر برای تأسیس رژیم جعلی اسرائیل گفته بود: «بهترین آرزوها برای نخست‌وزیر نتانیاهو و تمامی مردم اسرائیل در هفتادمین سالگرد استقلال بزرگ شما. ما هیچ دوستی در هیچ‌کجا (بهتر از اسرائیل نداریم). مشتاق انتقال سفارت خود به اورشلیم (قدس) در ماه آینده هستیم!»

رئیس‌جمهور آمریکا در ماه فوریه اعلام کرد که تا 14 ماه می، روزی که در سال 1948، رژیم جعلی اسرائیل به وجود آمد، سفارت آمریکا را از تل‌آویو به قدس منتقل خواهد کرد.

منبع:فارس

نظرات
آخرین اخبار