کد خبر: 3384
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1395 - 18:15
سینماپرس و فروش فیلم های در حال اکران
اقبال مخاطبین هفته گذشته نسبت به دو فیلم «دختر» و «زاپاس» بیشتر بود، هر دو فیلم در سانس‌های فوق‌العاده به نمایش درآمدند.

به گزارش فراتاب، هفته گذشته اقبال مخاطبین به فیلم «زاپاس» با توجه به مضمون کمدی ـ اجتماعی بیش از دیگر فیلم‌ها بود و به لحاظ فروش توانست اکران بهتری را پشت سر بگذارد. در این میان فیلم «دختر»‌با توجه به مضمون اجتماعی با اقبال مخاطبین همراه شد و از هفته آینده اکران گسترده فیلم در شهرستان‌ها آغاز می‌شود.

فروش فیلم «ایستاده در غبار» در تهران به فروش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۳۲۰ میلیون تومان رسید. در کل «ایستاده در غبار» به احتساب سینماهای گروه هنر و تجربه تا کنون به فروش یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی «بارکد»‌ در شهرستان‌ها و در تهران به فروش ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دست یافته، فیلم در تهران ۵ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان و در شهرستان به ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان فروش رسیده است.

فروش فیلم سینمایی «دراکولا» به ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسیده است که در تهران ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و در شهرستان یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان سهم گیشه از فیلم است.

فیلم «عادت نمی‌کنیم» در کل به فروش یک میلیارد و ۹۳۰ میلیون تومان دست یافت که سهم گیشه تهران یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان و شهرستان ۴۸۰ میلیون تومان بوده است.

فیلم «دختر»،‌ گفت در تهران به فروش یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان رسیده است و در شهرستان‌ها تنها در مراکز مهم مانند مشهد، اصفهان و شیراز به نمایش درآمده که در هفته جاری اکران گسترده شهرستان فیلم انجام می‌گیرد.

از فروش فیلم «زاپاس» که توسط حوزه هنری پخش می‌شود، چیزی اعلام نشد اما بر اساس فروش مکانیزه این فیلم در تهران و برخی از شهرستان‌ها به فروش بیش از ۲ میلیارد دست یافته است.

منبع: سینما پرس

نظرات
آخرین اخبار