کد خبر: 3375
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1395 - 15:50
اسامی هیات انتخاب بخش فیلم‌های کوتاه هجدهمین جشن بزرگ سینمای ایران معرفی شدند.

به گزارش فراتاب به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی هجدهمین جشن سینمای ایران،شهرام مکری،مسعود امین تیرانی،آرش رصافی،مهدی بوستانی،مصطفی ال احمد،طوفان نهان قدرتی،سعید نجاتی،مهدی فرد قادری،سهند کبیری،پویا نبی،مریم اسمی خانی،بهار للهی و امیر لطفیان بعنوان هیئت انتخاب بخش فیلم‌های کوتاه معرفی شدند.

لازم به ذکر است تمامی آثار سینمایی که از ابتدای تیرماه ۱۳۹۴ تا پایان خرداد ۱۳۹۵ در سالن‌های سینماهای کشور به نمایش درآمده و پروانه نمایش سینمایی دارند می توانند تا 15 مرداد اقدام به ارسال فیلم های خود کنند. همچنین تمامی آثار کوتاه (داستانی و تجربی) ، مستند و انیمیشن تا پایان وقت اداری سه شنبه 12  مرداد ماه فرصت دارند همراه با مدارک به دبیرخانه جشن خانه سینما  واقع در خیابان بهارجنوبی - کوچه سمنان - شماره 29 مراجعه و آثار خود را برای انتخاب و داوری هجدهمین جشن بزرگ سینمای ایران به ثبت برسانند.

بدیهی است مهلت ارسال آثار در بخش‌های سینمایی، کوتاه، مستند و انیمیشن به دبیرخانه هجدهمین جشن سینمای ایران تمدید نخواهد شد.

خانه سینمای ایران در هجدهمین جشن خود که 21 شهریور مصادف با روز ملی سینما برگزار می‌شود مدعی است که به شیوه‌ای نوین روی آورده است.شیوه‌ای  که سعی در ساختار شکنی و تحولی بنیادین در نوع داوری تولیدات  اصناف مختلف خانه سینما ایجاد خواهد کرد.

منبع: سینما پرس

نظرات
آخرین اخبار