کد خبر: 2868
تاریخ انتشار: 29 تیر 1395 - 15:10
شرکت یونیورسال شاید یک ستاره دیگر را به مجموعه فیلم‌های هیولایی جدید بر مبنای فیلم‌های کلاسیک خود اضافه کند.

به گزارش فراتاب، خاویر باردم بازیگر اسپانیایی برای بازی در نقش فرانکنشتاین در ریبوت مجموعه فیلم‌های هیولایی شرکت یونیورسال پیکچرز، مذاکرات اولیه را انجام می‌دهد. تام کروز و راسل کرو پیش از این برای بازی در "مومیایی"، اولین فیلم یونیورسال بر مبنای مجموعه فیلم‌های هیولایی کلاسیک خود انتخاب شده‌اند. کروز در این فیلم نقش یک سرباز نیروی ویژه را بازی می‌کند و کرو به نقش دکتر جکیل و آقای هاید شخصیت ادبی کلاسیک ظاهر می‌شود.

هنوز مشخص نیست باردم نقش دکتر فرانکنشتاین را ایفاء می‌کند یا در نقش مخلوق فرانکنشتاین بازی خواهد کرد. گفته شده است بازیگر برنده اسکار لزوماً تنها برای بازی در یک فیلم مذاکره نمی‌کند، بلکه ممکن است نقش فرانکنشتاین یا مخلوق او را در دیگر فیلم‌های هیولایی جدید یونیورسال نیز به عهده بگیرد. باردم ابتدا قرار بود در "مومیایی" به نقش دکتر جکیل و آقای هاید ظاهر شود، اما این نقش در نهایت به کرو رسید.

باردم 47 ساله به تازگی در فیلم "آخرین چهره" به کارگردانی‌شان پن در کنار چارلیز ترون ظاهر شد که اولین بار در دنیا در جشنواره کن روی پرده رفت. ستاره فیلم "پیرمردها کشوری ندارند" قرار است در پنجمین فیلم مجموعه سینمایی "دزدان دریایی کارائیب" با نام "مردان مرده قصه نمی‌گویند" بازی کند.

"فرانکنشتاین" بخشی از برنامه جدید یونیورسال برای تولید مجموعه فیلم‌های هیولایی جدید بر مبنای فیلم‌های کلاسیک این شرکت است که با نظارت الکس کورتزمن و کریس مورگان انجام می‌شود. اخیراً نیز جانی دپ به عنوان بازیگر اصلی "مرد نامرئی" یکی دیگر از فیلم‌های این پروژه معرفی شد. این فیلم‌ها در ژانر ماجرایی/اکشن ساخته می‌شوند و دیگر مخلوقات معروف یونیورسال شامل مرد گرگ‌نما، مخلوق مرداب سیاه و ون هلسینگ را نیز دربرمی‌گیرد.

منبع: هنر آنلاین

نظرات
آخرین اخبار