کد خبر: 217
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 05:23
افتتاح شعبه بانک ملی ایران در همسایه ی شمال

 به گزارش بنیاد مطالعات قفقاز، عبدالناصر همتی مدیر عامل بانک ملی ایران در سفر به باکو با دکتر المان سراج رستم اف رئیس بانک مرکزی جمهوری آذربایجان در باکو ملاقات کرد. همتی در این دیدار با اشاره به روابط بسیار خوب دو کشور و روند توسعه روابط اقتصادی اظهار داشت: سابقه طولانی حضور شعبه بانک ملی ایران در جمهوری آذربایجان برای حمایت از تجارت و روابط اقتصادی دو کشور است. وی بر ضرورت توسعه و گسترش روابط بانکی و نقش آن در تحقق اهداف دولت تأکید نمود و بر این اساس به علاقه مندی بانک ملی ایران برای ارتقای ساختار شعبه و استفاده از کارت های بانکی به منظورحضور قوی تر اشاره کرد.

رئیس کل بانک مرکزی کشور جمهوری آذربایجان نیز ضمن اشاره به اطلاع از سابقه خوب بانک ملی ایران و نیز روابط بسیارخوب دو کشور، از توسعه روابط بانکی استقبال و بر حمایت از شعبه بانک و ایجاد فضای مناسب برای فعالیت بیشتر تأکید کرد.

وی در ادامه با از ابراز خرسندی از رفع تحریم های بانکی علیه ایران، نظر مثبت خود درخصوص استفاده شعبه بانک ملی ایران از کارت های بانکی به عنوان ابزار پرداخت و اتصال به سیستم کلیرینگ استقبال کرد.

مدیر عامل بانک ملی ایران در این سفر ضمن بازدید از شعبه بانک در باکو، با محسن پاک آیین سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز ملاقات و درخصوص راهکارها و برنامه های افزایش فعالیت های اقتصادی بحث و تبادل نظر کرد

نظرات
آخرین اخبار