کد خبر: 12254
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1401 - 14:05
یازدهمین نمایشگاه و همایش سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX2022) با حضور گسترده شرکت و بنگاه اقتصادی فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی، با رویکرد حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

به گزارش فراتاب، شرکت آرکا همایش پارس (ستاد برگزاری) با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی شرایط ویژه‌ای را جهت مشارکت و معرفی توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در ماینکس 2022 محیا نموده است.

این همایش و نمایشگاه که کلیه زنجیره بخش معدن را در بر می‌گیرد با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان نظام مهندسی معدن ایران، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار می‌شود.

این نمایشگاه فرصتی برای گردهمایی متخصصان و سرمایه‌گذاران است تا ضمن معرفی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های خود، زمینه سرمایه‌گذاری لازم را در این حوزه‌ها فراهم کنند.

یازدهمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری درمعدن و صنایع معدنی ایران از ۲۹ تا ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در شبستان اصلی مصلای بزرگ امام خمینی(ره) میزبان علاقمندان به این رویداد صنعتی کشور است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به ادرس سایت www.minex.ir مراجعه یا با تلفن ستاد برگزاری ۹-02188548845تماس حاصل فرمایید.

 

انتهای پیام/

نظرات
آخرین اخبار