قطار گردشگری کاشان_تهران راه اندازی شد | فراتاب
کد خبر: 11117
تاریخ انتشار: 22 آبان 1398 - 17:52
گردشگری:
معاون اجرایی شرکت حمل‌و نقل ریلی رجا، گفت: در راستای توسعه صنعت گردشگری، قطار گردشگری کویر (تهران-کاشان) راه‌اندازی شد.

فراتاب_گردشگری: به گزارش فراتاب به نقل از خبرگزاری ایرنا «رضا عصاری» در مورد راه اندازی قطار کاشان_ تهران گفت: این قطار برنامه‌یی یک روزه، پنجشنبه هر هفته حرکت کرده که آغاز این حرکت از فردا ۲۳ آبان ماه و ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه از تهران است و حدود ساعت ۲۲ به ایستگاه راه‌آهن تهران باز می‌گردد.

وی در خصوص برنامه‌های قطار گردشگری کویر، گفت: مسافران این قطار در قالب دو گروه گردشگری و طبیعت‌گردی سفر خود را از ایستگاه کاشان آغاز می‌کنند که گروه اول با اتوبوس به سمت شهر نوش آباد جهت بازدید از «شهرزیرزمینی اویی» حرکت کرده و در ادامه از مسجد جامع و مناره سلجوقی همچنین کویر ابوزید آباد بازدید می‌کنند. 

بزرگترین شهر زیرزمینی که در ایران قرار دارد، شهر اویی در نوش‌آباد کاشان است. این شهر معروف، یکی از حیرت‌انگیزترین و زیباترین شهرهای زیرزمینی جهان است که معماری و جذابیت آن چشم‌ها را خیره می‌کند.

 وی ادامه داد: گروه دوم نیز بعد از بازدید خانه‌های تاریخی (بروجردی‌ها- طباطبایی‌ها)، باغ فین به کویر ابوزید آباد خواهند رفت.

معاون اجرایی شرکت رجا با بیان اینکه در این برنامه گردشگری، راهنمای تور مجرب و رسمی میراث فرهنگی به توضیحات در اماکن گردشگری می‌پردازد، افزود: متقاضیان با پرداخت مبلغ ۲ میلیون ۵۹۵ هزار ریال علاوه بر هزینه‌های بلیت رفت و برگشت قطار، اتوبوس و ... ، از خدمات دیگری همچون پذیرایی صبحانه، نهار، شام و میان وعده همچنین بیمه مسافرتی گروهی و انفرادی برخوردار می‌شوند.

عصاری در خصوص نحوه خرید بلیت این قطار گفت: متقاضیان سفر با قطار گردشگری کویر می‌توانند علاوه بر سایت رجا (www.raja.ir)، از طریق سایر روش‌های فروش ( تلفن ۱۵۳۹، نمایندگی‌های مجاز فروش و وب سرویس‌ها) برای تهیه بلیت اقدام کنند.

نظرات
آخرین اخبار