سیاستگذاری ها باید با هدف رفع مشکلات مرد باشد | فراتاب
کد خبر: 9479
تاریخ انتشار: 20 مرداد 1398 - 21:30
روحانی در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی:
رئیس جمهور با اشاره به ضرورت توجه به مشکلات مردم و اتخاذ تصمیم‌های مناسب برای حل این مشکلات، گفت: اصل حراست از زندگی و رفع مشکلات مردم باید هدف اصلی سیاستگذاری‌ها و تصمیم‌ها باشد.

فراتاب-گروه اقتصادی: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانیروز شنبه در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی که به ریاست رئیس جمهور و حضور روسای قوا و اعضا برگزار شد، افزود: اگر چه هم دولتو هم مردم، شرایط سختی سپری کرده‌اند، اما در همین شرایط، می‌توان تصمیم‌های راهگشا برای ثبات و پیشرفت اقتصادی و رفاه مردم اتخاذ نمود.

در این جلسه سازمان برنامه و بودجهگزارش محور درآمدی در اصلاح ساختاری بودجهرا ارائه و وضعیت تولید و مصرف حامل‌های انرژیدر کشور و راه‌های ساماندهی آن را تشریح کرد.

در این طرح، با هدف بهره‌مندی حداکثری مردم و عادلانه کردن شیوه دستیابی دهک‌های پایین درآمدی به منابع انرژی، نقشه راه بلند مدت استفاده اقتصاد کشوراز مزیت نسبی انرژی در تولید و صادرات محصولات مختلف‌، تدوین شده است.

همچنین در این جلسه، وزیر نفت، گزارشی از پیشرفت پروژه‌های اکتشاف و استخراج نفتارایه نمود و برنامه‌های این وزارت برای ادامه توسعه فازهای پارس جنوبیرا تشریح کرد که تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.

نظرات
آخرین اخبار