تذکر در خصوص خاموشی بوستان‌های پایتخت | فراتاب
کد خبر: 8654
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1397 - 16:10
یک عضو شورای شهر تهران گفت: ایجاد گردشگری شبانه نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و در خصوص تاریکی بوستان ها پس از ساعت ۱۲ به شهرداری تذکر می دهم.

فراتاب - گروه اجتماعی: حسن خلیل آبادی، در خصوص اینکه چرا در شب های ماه رمضان که شهروندان بیشتر پس از افطار در بوستان ها حضور دارند ساعت ۱۲ شب تمام پارک ها چراغ هایشان خاموش می شود و فضای ناایمنی را ایجاد می کند، گفت: گردشگری شبانه مانند گردشگری روز نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم دارد و همان ایمنی که در روز در فضاهای گردشگری وجود دارد باید در شب نیز ایجاد شود.

وی ادامه داد: سازمان پارک ها و بوستان ها، میادین میوه و تره بار، اداره برق و نیروی انتظامی و نهادهای مرتبط باید هماهنگ با هم تلاش کنند گردشگری شبانه در پایتخت رونق بگیرد. شهرداری بخشی از امکانات خود را باید در شب فعال کند. ایمن سازی، نظافت و خدمات در شب فعال شود. ما نیاز داریم برخی خطوط اتوبوس و مترو برای رونق گردشگری شبانه فعال شود.

خلیل آبادی تاکید کرد: در خصوص خاموشی پارک ها پس از ساعت ۱۲ به سازمان پارک ها و فضای سبز تذکر می دهم و پیگیر رفع این مشکل هستم.

برخی از شهروندان تهرانی از خاموشی بوستان هایی مانند چیتگر و جمشیدیه پس از ساعت ۱۲ گلایه داشته و از حضور سگ های بی صاحب که باعث ترس خانواده ها می شدند انتقاد داشتند.

به گفته شهروندان خاموشی پارک در این موقع فضای پارک را به شدت ناایمن و مناسب برای آسیب های اجتماعی کرده است.

نظرات
آخرین اخبار