«زاپاس» از مرز نیم میلیارد گذشت! | فراتاب
کد خبر: 2831
تاریخ انتشار: 23 تیر 1395 - 00:05
فروش کمدی اجتماعی «زاپاس»به مرز نیم میلیارد رسید.

به گزارش فارتاب، فروش فیلم سینمایی «زاپاس» در ۱۲ روزی که از اکران آن در ۵۱ سینمای کشور می گذرد، از ۴۵۰ میلیون تومان عبور کرد.حدود صد میلیون از این فروش سهم شهرستانهاست.

این در حالی است که تیزرهای تلویزیونی این فیلم یک هفته پس از اکران آغاز شدند و عامل اصلی فروش فیلم،تبلیغات شفاهی مخاطبان آن بود. فیلم سینمایی «زاپاس» به نویسندگی و کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی با حضور در جشنواره فجر ۳۵ توانست در میان بهترین فیلمها از نگاه مردمی قرار گیرد.ضمن اینکه شبنم مقدمی برای بازی در زاپاس از این جشنواره برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و ایمان امیدواری نامزد دریافت سیمرغ بهترین طراحی چهره بود. امیر جعفری، ریما رامین فر، جواد عزتی، الناز حبیبی، احمد مهران فر، شبنم مقدمی، نرگس رمضانی همراه با هنرمند خردسال ماهان نصیری بازیگران اصلی فیلم جدید نیک نژاد بوده اند.«زاپاس» یک کمدی اجتماعی است که داستان یک تیم فوتبال دسته سومی را روایت می کند.این تیم به دسته دوم صعود می کند وسعید در بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می شود و سلامتی اش به خطر می افتد و همین اتفاق،دستمایه وقوع ماجراهای جالبی می شود که زندگی او و اطرافیانش را دستخوش تغییراتی می کند.

اکران «زاپاس» در اهواز

همچنین طبق اعلام موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز، دفتر استان به عنوان متولی سینماهای حوزه هنری خوزستان، فیلم سینمایی «زاپاس» به نویسندگی و کارگردانی برزو نیک‌نژاد از امروز در سینما اکسین اهواز روی پرده می رود.فیلمهای روی پرده سینماهای بهمن سبز (حوزه هنری) خوزستان عبارتند از: سینما اکسین: «زاپاس» – ۱۰صبح، ۱۲ ظهر، ۲ ظهر، ۴ عصر و ۶ عصر، ۸ شب و سه شنبه، پنجشنبه و جمعه ی هر هفته سانس ویژه ۱۰ شب- تلفن:۳۲۲۲۵۵۱۸

منبع: بانی فیلم

کلید واژه ها :
نظرات
آخرین اخبار