صدور 11 نوع روادید برای گردشگران خارجی | فراتاب
کد خبر: 1478
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1395 - 02:45
قشقاوی در دیدار ایرانیان مقیم دانمارك:
معاون كنسولی، پارلمانی و امور ایرانیان وزارت امور خارجه از صدور 11 نوع روادید خبر داد و گفت: ظرفیت مناسبی برای جذب گردشگر خارجی در ایران وجود دارد كه ایرانیان مقیم خارج می توانند در این زمینه موثر باشند.

به گزارش فراتاب از مركز دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، حسن قشقاوی ضمن قدردانی از حضور موثر اقشار مختلف ایرانیان در این كشور، خواهان بهره مندی از ظرفیت‌های متنوع كشورمان در عرصه های مختلف خصوصا جذب بازار 300 میلیونی در ایران شد.
وی با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده در زمینه صدور 11 مدل روادید از جمله روادید خانواده تاكید كرد و افزود: با جمعیت پنج میلیونی ایرانیان خارج از كشور، ظرفیت مناسبی در زمینه جذب حداقل 25 میلیون توریست توسط آنان خواهیم داشت.
معاون كنسولی، پارلمانی و امور ایرانیان وزارت خارجه با اشاره به دستاوردهای موفق ایرانیان در حوزه های مشترك ملی و دینی در خارج از كشور، خواهان حمایت از هویت دینی و همگرایی توسط ایرانیان مقیم دانمارك شد.
قشقاوی و هیات همراه از تاریخ 12 تا 14 اردیبهشت 1395 بنا به دعوت رسمی همتای دانماركی خود از دانمارك دیدار و با مسئولان عالیرتبه این كشور از جمله وزیر امور خارجه و وزیر امور مهاجرت ملاقات كردند.
وی همچنین در مراسمی به مناسبت بزرگداشت روز معلم در سفارت جمهوری اسلامی ایران شركت و از معلمان و كاركنان مجتمع آموزشی ایران در دانمارك تقدیر كرد.
در این دیدار نمایندگان ایرانیان مقیم دانمارك با ارائه گزارشی از فعالیت موثر در زمینه‌های مختلف آموزشی و دانشگاهی، ورزشی و اقتصادی با این كشور پیشنهاداتی نیز در زمینه‌های كاری خود ارائه كردند.

 

منبع:ایرنا

نظرات
آخرین اخبار