عبور «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» از مرز 84 میلیون دلار در روز سوم! | فراتاب
کد خبر: 1366
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 03:25
تازه‌ترین فیلم ابرقهرمانی شرکت‌های دیزنی و مارول در سه روز اول اکران در بازار بین‌المللی موفق ظاهر شد.

به گزارش فراتاب، "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" (Captain America: Civil War) در سه روز اول اکران در 38 بازار بین‌المللی 84 میلیون دلار فروخت و در تمام مناطق در رده اول جدول فروش قرار گرفت. فروش افتتاحیه "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" تولید شرکت‌های دیزنی و مارول، تقریبا برابر با فروش افتتاحیه "انتقامجویان: عصر اولتران" دیزنی در سال گذشته بود. آن فیلم در نهایت با 946 میلیون دلار، عنوان پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی در بازار بین‌المللی را به خود اختصاص داد.

"جنگ داخلی" از روز جمعه در هشت بازار جدید اکران شد و با 7.3 میلیون دلار فروش روز اول در مکزیک، رکورد روز اول "عصر اولتران" در این کشور را شکست. "جنگ داخلی" در بریتانیا در روز اول اکران به فروش فوق‌العاده هفت میلیون دلار دست پیدا کرد که 33 درصد بیشتر از "عصر اولتران" بود. "جنگ داخلی" در ژاپن نیز با 2.8 میلیون دلار کار خود را شروع کرد.

این فیلم از چهارشنبه پیش در کره جنوبی روی پرده رفت و بعد از سه روز 12.6 میلیون دلار به دست آورد. فروش سه روزه "جنگ داخلی" در فرانسه 5.2 میلیون دلار و فروش دو روزه آن در استرالیا 4.5 میلیون دلار بود. فیلم در تایوان و فیلیپین هم در سه روز 3.8 میلیون دلار فروخت.

"کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" اکنون در 63 درصد از بازار بین‌المللی اکران شده است و پیش‌بینی می‌شود در پنج روز اول اکران در این سطح از مرز 200 میلیون دلار عبور کند. این فیلم از ششم مه (17 اردیبهشت) در آمریکای شمالی روی پرده می‌رود.

کریس ایوانز در "جنگ داخلی" بار دیگر به نقش استیو راجرز/ کاپیتان آمریکا ظاهر شده است. رابرت داونی جونیر نقش تونی استارک / آیرون من در سری فیلم‌های "آیرون من" و "انتقامجویان" را تکرار کرده است. اسکارلت جوهانسن هم بار دیگر در نقش ناتاشا رومانوف / بلک ویدو (بیوه سیاه) ظاهر شده است. سباستین استن در نقش باکی بارنز / سرباز زمستانی، آنتونی مکی در نقش سام ویلسن / فالکون (شاهین)، دان چیدل در نقش جیمز "رودی" رودز / وار ماشین (ماشین جنگی)، تام هالند در نقش پیتر پارکر / اسپایدرمن و... از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

"کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" را آنتونی روسو و جو روسو کارگردانی کرده‌اند.

"جنگ داخلی" دنباله فیلم‌های "کاپیتان آمریکا: اولین انتقامجو" (2011) و "کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی" (2014) و سیزدهمین فیلم "جهان سینمایی مارل" (MCU) است. این بار مداخله‌های سینمایی در فعالیت‌های گروه انتقامجویان (اونجرز) باعث ایجاد اختلاف بین دو متحد قبلی یعنی کاپیتان آمریکا و آیرون من می‌شود.

منبع: هنرآنلاین

نظرات
آخرین اخبار