کد خبر: 9449
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1398 - 14:30
بانک تجارت در راستای رونق تولید و حمایت از کارآفرینان، در برگزاری دوره ارتقای توانمندی‌های مدیران عامل و اعضای هیأت‌مدیره شرکت‌های دانش‌بنیان در اصفهان مشارکت کرد.

 فراتاب-گروه اقتصادی: کسب مهارت‌های مرتبط با شرکت‌داری و راهبری شرکت در کنار تمرکز بر توسعه محصول یا خدمت از مهمترین نیازهای شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان است. در همین راستا بانک تجارت با هدف پشتیبانی از اشتغال پایدار کشور، در برگزاری یک دوره آموزشی ارتقای دانش مدیران شرکت‌های دانش بنیان همکاری می‌کند.

این دوره توسط گروه مالی و مدیریت سرمایه‌گذاری شریف تحت عنوان طرح اکسیر، با حمایت ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی و با هدف توانمندسازی مدیران عامل، اعضای هیأت‌مدیره و مدیران ارشد در استان اصفهان چهارشنبه‌ها و پنجشنبه‌ها به مدت 50 ساعت از ۹ الی ۲۴ مرداد ۹۸ در حال برگزاری است.

بانک تجارت سعی دارد با حمایت از برگزاری دوره‌های آموزشی مدیران شرکت‌های نوپا و دانش بنیان، گامی در جهت تثبیت قدم‌های نخست این شرکت‌ها بردارد.

اخیرا نیز دفتر حمایت از نوآوری بانک تجارت در قالب تفاهم‌نامه با صندوق نوآوری و شکوفایی آغاز به کار کرد. تیم مستقر در این دفتر، مدارک و مستندات شرکت‌ها را بررسی کرده و 1500 شعبه بانک تجارت در سراسر کشور نیز بر اساس مدارک ارسالی از این دفتر تسهیلات و خدمات مورد نیاز را به شرکت‌های دانش بنیان ارائه می‌کنند.

بانک تجارت همچنین امکان مشاوره را در این دفتر فراهم کرده است تا شرکت‌های دانش بنیان و کارآفرین بتوانند در کمترین زمان ممکن خدمات بانکی و مشاوره‌های حرفه‌ای را اخذ کنند.

 

نظرات
آخرین اخبار