ساخت مجتمع ایستگاهی مترو شهرآفتاب به عنوان یک بنای فاخر شهری | فراتاب
کد خبر: 7637
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1397 - 20:20
در ديدار غلامرضا جوادی با محمد رئوف قادري مدير عامل شهر افتاب تاکید شد:

 فراتاب- گروه اجتماعي: غلامرضا جوادی مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های ایستگاهی مترو تهران و حومه از مجموعه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب بازدید و با محمدرئوف قادری مدیرعامل مجموعه دیدار کرد.

قادری در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و اشاره به مزیتهای نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب اظهار داشت: با توجه به موقعیت مکانی شهرآفتاب که در مسیر کریدور اصلی کشور قرار گرفته است، توسعه این مجموعه میتواند به توسعه جنوب تهران و در نهایت کاهش فاصله شمال و جنوب شهر منجر شود.
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب به شهر نمایشگاهی تبدیل میشود، گفت: برای جلب سرمایه گذاری توسعه فازهای بعدی مجموعه تلاشهای بسیار خوبی صورت گرفته است و حتی چند کشور برای سرمایه گذاری اعلام آمادگی کرده اند.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب افزود: تبدیل شدن نمایشگاه به یک منطقه آزاد تجاری یا ویژه اقتصادی یکی از طرحها و ایده های ما است که خوشبختانه مورد توجه مسئولان و نمایندگان قرار گرفته است.

در ادامه این دیدار غلامرضا جوادی مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های ایستگاهی مترو تهران و حومه با ارائه توضیحاتی در مورد اقتصاد و معماری شهری بیان کرد: نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در مهمترین ورودی شهر یا بهتر بگویم، کشور قرار گرفته است و با داشتن ایستگاه اختصاصی مترو این فرصت را فراهم کرده است تا با پیش بینی ساخت یک سازه برتر و ماندگار که به صورت مجتمع ایستگاهی مترو باشد، سازهای با ارزش برتر در بحث محیط شهری و اقتصاد شهری داشته باشیم.

در پایان این دیدار جوادی از ایستگاه مترو و سالنهای نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب بازدید و در جریان توضیحات لازم در خصوص مجموعه قرار گرفت.

 

نظرات
آخرین اخبار