کد خبر: 1054
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 12:28
اصغرفرهادی و مجید مجیدی در نخستین دوره ˝دارالفنون˝ در شش روز برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر با برگزاری کارگاه به 110 هنرجو آموزش می دهند.

به گزارش فراتاب به نقل از ستاد خبری جشنواره، حدود 110 هنرجو در نخستین دوره "دارالفنون" در شش روز برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر از آموزش‌ها و تجربه‌های سینماگران مطرح ایران و جهان استفاده می‌کنند.

این هنرجویان که از دانشجویان سینما و فیلمسازان فیلم کوتاه هستند، از ایران و 9 کشور انتخاب شده‌اند و کمتر از 27 سال سن دارند. هنرجویان "دارالفنون" از افغانستان، تاجیکستان، عراق، لبنان، فلسطین، سوریه، ترکیه، پاکستان و آذربایجان به ایران می‌آیند.

در بخش "دارالفنون" اصغر فرهادی، مجید مجیدی، مجتبی راعی، فریدون جیرانی، فرشته طائرپور، محمود کلاری، مهران کاشانی، فرزاد موتمن، پوران درخشنده، علیرضا داوودنژاد، مجید اسلامی، پرویز آبنار، محمدعلی سجادی، مجید برزگر، همایون اسعدیان و... در طول شش روز به این هنرجویان آموزش می‌دهند. برنامه‌های کارگاه‌های "دارالفنون" هر روز از ساعت 9:30 صبح آغاز می‌شود. تعدادی از این کارگاه‌ها در فضای باز پردیس چارسو برگزار خواهند شد.

مازیار میری مدیر بخش "دارالفنون" است. جشنواره جهانی فیلم فجر اول تا ششم اردیبهشت ماه امسال با دبیری رضا میرکریمی در پردیس چارسو برگزار می شود. برای اطلاع از اخبار جشنواره به سایت آن با نشانی www.fajriff.com مراجعه کنید.
 منبع: هنرآنلاین

مطالب مرتبط
نظرات
آخرین اخبار