شارلیز ترون: دو بچه برای همه زندگی کافی است! | فراتاب
کد خبر: 928
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1395 - 03:15
شارلیز ترون بازیگر شناخته شده سینما، گفت آنقدر سرش شلوغ است که فکر می‌کند دو بچه‌ای که دارد، برای همه زندگی‌اش کافی است.

به گزارش فراتاب به نقل از پیپل، شارلیز ترون که چند روز پیش نامش به عنوان یکی از بازیگران قسمت بعدی مجموع فیلم‌های «سریع و خشمگین» اعلام شد گفت آنقدر سرش شلوغ است که به بزرگ‌تر کردن خانواده‌اش فکر نمی‌کند. این بازیگر که زاده افریقای جنوبی است و موفقیت‌های زیادی در صنعت سینما در عرصه بین‌المللی کسب کرده، دو فرزند دارد که هر دوی آنها را به فرزندخواندگی گرفته است. اما او گفت آنقدر مسئولیت‌پذیر است که می‌داند فعلا نمی‌تواند مسئولیت‌های بیشتری در این زمینه بپذیرد.
برنده جایزه اسکار گفت: حالا هر دو دستم واقعا پر است. او که در مراسم افتتاحیه فیلم جدیدیش «شکارچی: جنگ زمستان» شرکت کرده بود گفت: فکر می‌کنم همه چیز الان خوب است.
در این مراسم که دوشنبه در وستوود کالیفرنیا برگزار شد، شارلیز ترون از پسر ۴ ساله‌اش جکسون حرف زد . او یک دختر نوزاد نیز دارد که اسمش «آگوست» است و از یتیم‌خانه‌ای در آفریقای جنوبی به سرپرستی گرفته است.
این بازیگر که همین هفته برای بازی در فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» جایزه بهترین بازیگر زن را از جوایز ام‌تی‌وی دریافت کرد، در سخنرانی دریافت جایزه‌اش از فرزندانش تشکر کرد. او گفت : هیچ جوری نمی‌توانم از پسرم تشکر کنم چون این فیلم حقیقتا سخت بود و او خیلی روزها در تریلر بازیگران مجبور بود تنها باشد و انتظار تمام شدن کار مرا بکشد. او گفت اگر پسرش آنجا نبود که پس از تمام شدن کارش به او لبخند بزند، هیچ جوری نمی‌توانست این فیلم را تمام کند.
شارلیز ترون در این سخنرانی که خیلی تاثیرگذار بود و بر دلها می‌نشست به حضار گفت: این جایزه را از طرف فیوروسا؛ دختر خودم، می‌پذیرم. او در این فیلم در نقش شخصیتی به نام فیوروسا بازی کرده است.
شارلیز ترون پس از بازی‌اش در فیلم «مد مکس» یا «مکس دیوانه» باید در نقش شخصیت منفی قسمت هشتم مجموعه «سریع و خشمگین» جلوی دوربین برود. او در این باره هم گفت: خیلی هیجان‌انگیز است. صادقانه بگویم، مثل این است که به باحال‌ترین مهمانی خانوادگی/مدرسه‌ای/ دوستانه دعوت شده باشی.
او که برای بازی در «مد مکس» سرش را از ته تراشیده بود گفت: دلم می‌خواهد همه کارها در نهایت دقت انجام شود. ما واقعا سعی کردیم که همه چیز درست باشد، چون این فیلم ارزشش را داشت.
جدیدترین فیلم ترون با عنوان «شکارچی: جنگ زمستان» ۲۲ آوریل راهی سینماها می‌شود.

منبع: بانی فیلم

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
آخرین اخبار