رپر آمریکایی استفاده از ترانه‌اش را برای ترامپ ممنوع کرد | فراتاب
کد خبر: 898
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1395 - 06:06
اِورلست، رپر آمریکایی‌، از دونالد ترامپ خواسته تا از ترانه معروف او در کارزارهای انتخاباتی خود استفاده نکند. ترامپ تا کنون بدون کسب اجازه از ترانه‌های خوانندگان معروف استفاده کرده که واکنش آنان را نیز در پی داشته است.

به گزارش فراتاب، اریک شرودی، رپر آمریکایی که با نام هنری اِورلست (Everlast) شناخته می‌شود، در دهه ۱۹۹۰ با ترانه Jump around توانست علاقه مندان زیادی به دست آورد.
این ترانه در سال ۱۹۹۲ در جایگاه سوم ترانه‌های پرفروش آمریکا قرار گرفته و گروه هاوس او پین (House of Pain) را که اورلست نیز عضو آن بود، به شهرتی فراگیر در این کشور رسانده بود.
این ترانه با این جملات شروع می‌شود: «وسایلت را جمع کن، بگذار شروع کنم، من آمده‌ام تا ببرم»
طبیعی است که چنین ترانه‌ای با چنین شروعی به مذاق کسی چون دونالد ترامپ، میلیاردر آمریکایی که برای ورود به کاخ سفید خیز برداشته، بسیار خوش بیاید. ترامپ در یکی از کارزارهای انتخاباتی خود بدون کسب اجازه، از این ترانه استفاده کرده است.
در ویدئویی که شبکه سی‌ان‌ان از این کارزار پخش کرد، پیش از ورود ترامپ روی صحنه برای مدت کوتاهی این ترانه از بلندگوهای سالن پخش می‌شود.
اورلست از طریق وکلای خود شکایتی در مورد استفاده غیرقانونی ترامپ از این ترانه تنظیم و برای تیم انتخاباتی ترامپ ارسال کرده است. او البته در شبکه توییتر نیز مخالفتش را نشان داده و در پیامی خطاب به ترامپ، از او خواسته تا از این کار دست بردارد.

منبع: بانی فیلم

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
آخرین اخبار