صالحی، رئیس کمیته استیناف: دیر اعلام شدن رای؟ تایپیست نداشتیم! | فراتاب
کد خبر: 10888
تاریخ انتشار: 30 مهر 1398 - 19:30
صالحی می گوید که چرا سرخ پوشان زودتر درخواست تعلیق محرومیت ارسال نکرده اند.

فراتاب - گروه ورزش:  علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص اعلام رای تعلیق محرومیت شجاع خلیل‌ زاده توضیحاتی ارائه کرد.

او در ابتدای صحبت های خود گفت:

 درباره  تصمیم‌گیری در خصوص درخواست تعلیق محرومیت بازیکن پرسپولیس باید تشکیل جلسه می‌دادیم. صبح روز یکشنبه این جلسه برگزار شد و اگر پرسپولیسی‌ها اعتقادی بر انجام تعلیق محرومیت داشتند باید بازنگری در ترکیب تیم‌شان انجام می‌دادند. به نظر ما امکان بازی کردن شجاع وجود نداشته و اینکه انتقادی نسبت به کمیته استیناف باشد که این کمیته باعث بازی نکردن بازیکن پرسپولیس شده است دور از انصاف است. 

وی ادامه داد:

 حکم کمیته استیناف در تایید حکم کمیته انضباطی 11 مهرماه صادر شده است، از زمانی که این بازیکن اولین محرومیتش را مقابل شهر خودرو پشت سر گذاشته،  ببینید چند روز گذشته است. چرا مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست تعلیق محرومیت بازیکن را زودتر نداده‌اند؟ کمیته انضباطی 6 مهرماه رای صادر کرده و ما هم تایید کردیم، از 11 تا 23 مهرماه چرا درخواست تعلیق محرومیت را نکرده‌اند؟ باشگاه استقلال هم روز 28 مهرماه درخواست تعلیق را داده است. 

رئیس کمیته استیناف اظهار داشت:

 باشگاه پرسپولیس اشتباه کرد که درخواست تعلیق محرومیت شجاع را داد، چون هر باشگاهی که درخواست تعلیق بازیکن را می‌دهد باید به آن درخواست امیدوار باشد. وقتی یک باشگاه درخواست تعلیق یک بازیکن را می‌دهد و از آن بازیکن استفاده نمی‌کند، عملا تا پایان فصل؛ چتر انضباطی تعلیق بر سر بازیکن است. اگر بازیکن حتی یک توبیخ کتبی هم بگیرد محرومیتش اعمال می‌شود.

صالحی در خصوص دیر اعلام شدن  رای تعلیق شجاع خلیل‌زاده و اینکه به جای جمع شدن همه اعضای کمیته استیناف می‌توان با کارهایی نظیر ویدئو کنفرانس و به صورت تلفنی با همه اعضا صحبت و آرا را زودتر اعلام کرد گفت:

 ما روز یکشنبه تایپیست داشتیم و روز قبل از آن (اربعین) تایپیست نداشتیم.
نظرات
آخرین اخبار