کد خبر: 3393
تاریخ انتشار: 10 مرداد 1395 - 21:25
شهاب حسینی اولین مهمان برنامه ˝سلفی˝ خواهد شد.

به گزارش فراتاب، علی میرمیرانی که پیش از این برنامه گفت‌و‌گو محور و موفق "گفت و گوی تنهایی" را در شبکه چهار روی آنتن برده بود به زودی برنامه جدیدی را باز هم با محوریت گفت‌و‌گو با هنرمندان سرشناس کشور تولید می‌کند، برنامه‌ای به نام "سلفی" که قرار است علاوه بر پخش از تلویزیونT پخش اینترنتی نیز داشته باشد.

بنا به اعلام تهیه‌کننده "سلفی"، اولین قسمت از این برنامه که به گفت‌و‌گو با شهاب حسینی اختصاص دارد، از امروز یکشنبه 10 مرداد پخش خواهد شد.

در این گفت‌وگو شهاب حسینی از واکنش مجله فیگارو درباره تقدیم جایزه کن به حضرت مهدی (عج) تا اتفاقات پیرامون فضای مجازی سخن گفته. او همچنین درباره تعامل و علاقه به پدرش گفته و به روایت خاطراتی از زندگی‌اش پرداخته است.

علی میرمیرانی گفت‌و‌گو کننده این برنامه است، او که تجربه نویسندگی و روزنامه‌نگاری را هم در کارنامه کاری خود دارد پیش از این در برنامه‌هایی چون "گفت و گوی تنهایی"، "رخ تو رخ"، "چکامه" و... حضور داشته است. میرمیرانی قرار است در "سلفی" گفت و گویی متفاوت با هنرمندان را تجربه کند و در آن، به زوایای مختلف زندگی شخصی و حرفه‌‌ای آن‌ها بپردازد. هنرمندان در این گفت‌و‌گوها از تاثیرگذارترین کتابی که در زندگی خوانده‌اند تا بزرگ‌ترین اشتباه‌هایشان در زندگی می‌گویند.

مدت زمان برنامه "سلفی" نیز 30 تا 40 دقیقه است و هر هفته به یک مهمان سرشناس در حوزه فرهنگ و هنر اختصاص خواهد داشت.

این برنامه قرار است از شبکه اینترنتی "آیو" به آدرس www.aionet.ir پخش خواهد شد. این شبکه اینترنتی پیشتر برنامه "هتریک" را با حضور عادل فردوسی پور برای رقایت های یورو 2016 ساخته بود.

منبع: هنرآنلاین

مطالب مرتبط
نظرات
آخرین اخبار