لغو پروازهای نجف و بغداد تا اطلاع ثانوی | فراتاب
کد خبر: 12047
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1401 - 08:40
سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از کنسل شدن پروازهای امروز تهران به مقصد نجف و بغداد به دلیل بدی آب و هوا خبر داد و گفت: تا عادی شدن شرایط و باز شدن فرودگاه‌های این دو شهر در بغداد پروازهای مذکور انجام نخواهد شد.

به گزارش منیبان؛ سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از  کنسل شدن پروازهای امروز تهران به مقصد نجف و بغداد به دلیل بدی آب و هوا خبر داد و گفت: تا عادی شدن شرایط و باز شدن فرودگاههای این دو شهر در بغداد  پروازهای مذکور انجام نخواهد شد.

جواد صالحی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به افزایش گرد و غبار در عراق فرودگاه نجف و بغداد تعطیل شده و شرایط پذیرفتن مسافر  و پرواز را ندارند بنابراین پروازهای امروز تهران به نجف از ساعات اولیه صبح لغو شده است.

وی افزود: گرچه تا عصر امروز پروازی به بغداد نداریم اما اگر شر ایط جوی عراق همین گونه ادامه پیدا کند مسلما پروازهای تهران بغداد نیز لغو خواهد شد چرا که کاهش دید خلبان اجازه پرواز را نمی‌دهد.                         

سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد: از همه مردم می خواهیم قبل از عزیمت به فر ودگاه امام خمینی (ره) اطلاعات پرواز خود را از طریق شماره تلفن  ۰۲۱۵۱۰۰۱۱۸ یا سایت شهر فرودگاهی امام خمینی بررسی کنند و در صورت  از سرگیری پروازها به فرودگاه بیایند.

منبع: منیبان
نظرات
آخرین اخبار