انتخاب شهردار فراجناحی باشد | فراتاب
کد خبر: 8106
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1397 - 18:06
ابوالفضل قناعتی:
عضو شورای اسلامی چهارم شهر تهران گفت: باید از ظرفیت نخبگان در مدیریت شهری استفاده شود و شهرداری را انتخاب کنند که متخصص و شایسته باشد.

فراتاب - گروه اجتماعی: ابوالفضل قناعتی، در خصوص دوگزینه انتخاب شده برای شهرداری تهران گفت: امیدوارم زمانی فرا برسد که انتخاب های ما براساس شایسته سالاری و استفاده از نخبگان باشد. این توقع هم از اصول گرایان و هم اصلاح طلبان وجود دارد که به جای جریانی رأی دادن در آینده انتخاب های فراجناحی  انجام داده و افرادی را برگزینند که بتوانند به خوبی شهر را اداره کند. این نکته خطاب به خودمان هم هست و ثبت می شود و باید نسبت به آن پاسخ دهیم. امیدوارم در آینده تمام انتخاب ها به جای جریانی بودن، تخصصی باشد.

وی افزود: براساس سوابق کاری دو گزینه، یکی از گزینه ها سطح تخصص و مدیریتش مناسب با شهرداری تهران است و می توان امیدوار بود مشکلات شهر را در حوزه های مختلف از جمله عمرانی، شهرسازی و خدمات شهری بشناسد. گزینه دیگر نیز تنها در یک حوزه تخصص دارد که به نظر می آید باید فردی انتخاب شود که مدیریت گسترده تری داشته و هرچند ما تنها می توانیم براساس سوابق اظهار نظر کنیم و مشخص نیست در میدان عمل این افراد، چه توانایی هایی داشته باشند. در کل اگر شهردار تهران نسبت به مسائل شهرداری توجیه نباشد حتماً دور می خورد بنابراین باید شهرداری انتخاب شود که به تمامی حوزه ها مسلط باشد.

نظرات
آخرین اخبار