کد خبر: 7929
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1397 - 18:25
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهر تهران بر لزوم  اطلاع‌ رسانی در خصوص جسد مومیایی شده در شهری تاکید کرد و افزود: باید افکار عمومی در این خصوص آگاه شوند.


فراتاب - گروه اجتماعی: محمدجواد حق شناسی در پنجاه نهمین جلسه علنی شورای شهر تهران ضمن تبریک روز ملی شوراها و روز معلم، گفت: هفته گذشته خبری در شهرری مبنی بر کشف جسد مومیایی منتشر شد که این جسد در فضای رسانه‌ای متعلق به پیکر پهلوی اول عنوان شد.

وی افزود: پس از انتشار این خبر برای شهروندان سوال بسیاری مطرح بود که انتظار داشتیم مسئولان حرم عبدالعظیم، مقامات قضایی و انتظامی درخصوص آن اطلاع‌رسانی کاملی کنند که مومیایی کشف شده منسوب به چه کسی است، نیاز است که افکار عمومی درباره این موضوع آگاه شوند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع دستگیری مدیر مسئول روزنامه شرق اشاره کرد و افزود: روز گذشته در مشهد مدیر مسئول باسابقه و ایثارگر روزنامه شرق در مشهد دستگیر شد. علت دستگیری آقای رحمانیان انتشار گزارش شهری درباره یکی از محلات شهر مشهد بود که به واسطه کشته شدن یک بچه و تجاوز به وی نوشته شده بود، این گزارش دستمایه دستگیری این مدیر مسئول باسابقه شده است.

حق‌شناس تاکید کرد:‌ متاسفانه نحوه دستگیری وی به گونه ای بوکه با یک مجرم سابقه‌دار اینگونه برخورد نمی‌شود. بی‌تردید اگر نوشتن در حوزه شهری اینگونه هزینه داشته باشد مطبوعات  کشور باید تعطیل کنند.

نظرات
آخرین اخبار