باید سعی کنیم شهری بسازیم که از رنج‌های مردم بکاهد | فراتاب
کد خبر: 7868
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1397 - 13:20
کاندیدای شهرداری تهران:
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به اینه باید در همه ابعاد زندگی شهری به روح انسانی توجه ویژه‌ای داشته باشیم، گفت: باید سعی کنیم شهری بسازیم که از رنج‌های مردم بکاهد.

فراتاب - گروه اجتماعی: پیروز حناچی با بیان اینکه اگر اعضای شورای شهر اطمینان کنند تا آخر فرآیند انتخاب شهردار، در صحنه خواهم ماند، گفت: تلاشمان بر این اساس خواهد بود که از آلام شهری مردم و چهره زمخت و خشنی که تهران پیدا کرده، بکاهیم.

وی با بیان اینکه باید سعی کنیم در همه ابعاد زندگی شهری به روح انسانی توجه ویژه‌ای داشته باشیم، گفت: باید سعی کنیم که شهری بسازیم که از رنج‌های مردم بکاهد اما از آنجایی که تهران، ساخته شده است باید در درجه اول جلوی تخریب را گرفته و در درجه دوم در صورت اصلاح پذیر بودن پروژه‌ها، آنها را به نفع مردم شهر اصلاح کنیم و این مسیر بدون کمک مردم طی نمی‌شود.

وی با بیان اینکه باید ایجاد و داشتن یک شهر زیبا و بدون دود به خواسته و مطالبه مردمی تبدیل شود، گفت: تهران جزء زیباترین شهرهای دنیا است اما «دود» آن را پر کرده و اگر بر روی زیبایی‌های آن سرمایه گذاری کنیم می‌توانیم تهرانی بهتر داشته باشیم.

حناچی با بیان اینکه کمتر شهری در دنیا است که در شمال آن سلسله‌ کوه‌هایی همچون البرز قرار دارد که 240 میلیون متر مکعب آب برای مردم شهر هدیه می‌کند، گفت: باید شهر را یک جور دیگر نگاه کنیم تا وضعیت بهتری ایجاد شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌ها و اولویت‌های خود برای اداره تهران در صورت تصدی پست شهرداری تهران را در روزهای آتی تشریح خواهم کرد، گفت:  قاعدتا تمام برنامه‌های من برای اداره شهر تهران مبتنی بر اسناد بالادستی و بر اساس نظرات کارشناسی خواهد شد و تلاشمان این است که اگر دقیقا منطبق بر اسناد بالادستی نتوانستیم برنامه‌ای داشته باشیم حداقل مغایر با برنامه‌ها هم نباشد.

گزینه پست شهرداری تهران با بیان اینکه در مدیریت می‌بایست از ظرفیت زنان و جوانان استفاده کرد، گفت: من خودم  از مدیرانی هستم که در جوانی فرصت مدیریت پیدا کردم و در جوانی به من  اعتماد شد  و معتقدم  اگر می‌خواهیم در آینده شرایط بهتری داشته باشیم باید فضا را برای حضور جوانان فراهم کنیم و همچنین از ظرفیت زنان متخصص نیز استفاده کنیم و من زمانی که در وزارتخانه بودم از چهار مدیرکل، دو نفر در اختیار زنان بود.

نظرات
آخرین اخبار