اعلام آمادگی «بی بی سی» برای پوشش سخنرانی «آنجلینا جولی» | فراتاب
کد خبر: 841
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 23:11
بی‌بی‌سی قول داده با حضور آنجلینا جولی بحثی برای بررسی مهاجرت به عنوان «یکی از فراگیرترین و جهانی‌ترین مشکلات دوران‌» به نمایش بگذارد.

به گزارش فراتاب، آنجلینا جولی ماه آینده در بخشی از یک برنامه زنده بی‌بی‌سی که به اکتشاف در مورد مسایل مربوط به مهاجرت می‌پردازد، سخنرانی خواهد کرد. سخنرانی این ستاره هالیوودی که سفیر مخصوص UNCHR (کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل) هم هست، روز شانزدهم ماه می از رادیو ۴، بی‌بی‌سی نیوز و بی‌بی‌سی وورلد پخش می‌شود.
این سخنرانی بخش مرکزی روز «دنیا در حال حرکت» بی‌بی‌سی خواهد بود که توسط تیم سازنده برنامه «تودِی» رادیو ۴ سازمان‌دهی شده است. جان هامفریز و سارا مونتاگ این روز را با گزارشی درباره بازگشت مردم به هند و ویتنام آغاز می‌کنند و این روز با پخش برنامه‌ای از کالیفرنیا که به کار پناهجویان در صنعت تکنولوژی می‌پردازد، پایان می‌یابد.
گزارش‌های زنده هم بخشی از این برنامه خواهد بود. بخش اعظم این برنامه در رادیو ۴ شکل می‌گیرد و بخش‌های دیگرش هم مربوط به اخبار بی‌بی‌سی و امور فعلی از جمله سرویس جهانی این شبکه خواهد شد.
جولی یکی از کمپینرهای فعال حامی پناهجویان است و مخصوصا درباره این صحبت می‌کند که کشورهای ثروتمند باید به درخواست‌های کمک کسانی که از سوریه فرار می‌کنند، توجه بیشتری نشان دهند. او گفت: «من مشتاق روزی هستم که در آن صدای دو طرف شنیده می‌شود و می‌توان به راه‌حل‌های طولانی‌مدت اشاره و آن‌ها را شناسایی کرد.»

منبع: مهر

مطالب مرتبط
نظرات
آخرین اخبار