انفجار بمب در برلین یک کشته برجای گذاشت | فراتاب
کد خبر: 610
تاریخ انتشار: 26 اسفند 1394 - 07:44
بمبی که در داخل یک دستگاه اتومبیل جاسازی شده بود، باعث مرگ راننده آن شد. انفجار در غرب برلین رخ داد. هنوز از انگیزه‌ها و مسبب این انفجار اطلاعاتی در دست نیست.

به گزارش فراتاب یک بمب جاسازی‌شده در یک خودرو در شهر برلین منفجر شد. در این انفجار راننده‌ی اتومبیل کشته شد. هنوز از شمار آسیب‌دیدگان احتمالی خبری منتشر نشده است. ینز برگر، سخنگوی پلیس برلین به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که این انفجار در محله‌ی "شارلوتنبورگ" واقع در غرب برلین در صبح روز سه‌شنبه (۱۵ مارس/۲۵ اسفندماه) رخ داد. سخنگوی پلیس برلین اعلام کرد که پلیس خیابان‌ محل واقعه را بسته و تحقیقات درباره‌ی چرایی این انفجار آغاز شده است. پلیس برلین تصویری از اتومبیل منفجرشده را در صفحه‌ی توئیتر رسمی‌اش منتشر کرد. شیشه‌های این اتومبیل خرد شده و اتومبیل از جلو و عقب آسیب جدی دیده است.

راننده اتوموبیل در اثر انفجار کشته شد

راننده اتوموبیل در اثر انفجار کشته شد نیروهای پلیس اعلام کردند که بررسی آن‌ها در محل حاکی از آن است که بمب دیگری در منطقه جاسازی نشده و خطر یک انفجار دیگر ناحیه را تهدید نمی‌کند. هنوز مشخص نیست که انگیزه‌های این انفجار چه بوده و چه افراد یا گروهی در این انفجار نقش داشتند.

کلید واژه ها :
نظرات
آخرین اخبار