آغاز عملیات ارتش سوریه در جنوب غربی حلب | فراتاب
کد خبر: 4653
تاریخ انتشار: 27 آبان 1395 - 08:27
آغاز حمله ارتش سوریه در جنوب غربی حلب، ۲۹ روز تعلیق پرواز جنگنده های روس بر فراز حلب و کشته شدن ۳۰ شهروند سوریه در العامریه حلب توسط گروه های مسلح از جمله اخبار امنیتی سوریه است.

به گزارش فراتاب به نقل از النشره، درگیری و مبارزه نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح و تروریستی در مناطق مختلف این کشور به ویژه حلب همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: نیروهای ارتش سوریه حمله ای را در جنوب غربی شهر حلب آغاز کرده اند. همچنین ۲۹ روز است که پروازهای جنگنده های روسیه بر فراز حلب به حالت تعلیق درآمده است.

وزارت دفاع روسیه همچنین تصریح کرد: تروریست ها در راه های منتهی به گذرگاه های انسانی در مناطق شرقی حلب بمب گذاری می کنند. عناصر مسلح نیز ۳۰ شهروند را در مناطق العامریه و شرق الفردوس واقع در حلب به دلیل اعتراضات علیه گروه های مسلح قربانی کردند.

نیروهای ارتش سوریه با حمایت جنگنده های سوری و روسی به سمت حومه شهر دوما و اردوگاه خان الشیخ واقع در اطراف دمشق پایتخت سوریه پیشروی کردند.

نیروهای سوریه در جریان این پیشروی شبکه تونل های متعلق به عناصر مسلح را در منطقه المرانه واقع در شرق خان الشیخ کشف کردند.

نیروهای سوریه اردوگاه خان الشیخ را در غوطه غربی محاصره کرده و در صدد بیرون راندن عناصر مسلح از آن هستند.

منبع: مهر

کلید واژه ها :
نظرات
آخرین اخبار