تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا | فراتاب
کد خبر: 3965
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1395 - 17:18
آیین تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا با حضور مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی و هیأت همراه، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران بیمه آسیا برگزار شد.

به گزارش فراتاب و به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، دکتر کاردگر، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه­ آسیا در آیین تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه­ آسیا با ارائه گزارشی از جایگاه و وضعیت بیمه­ آسیا در صنعت بیمه کشور ، موفقیت کنونی بیمه­ آسیا را مرهون تلاش و زحمات تک­ تک کارکنان این شرکت دانست.
مدیرعامل بیمه­ آسیا ضمن قدردانی از زحمات حمید رمضانی و آرزوی موفقیت برای احمد منصوری، مدیر جدید بازرسی و انتظامات بیمه­ آسیا اظهار امیدواری کرد که حرکت رو به رشد بیمه­ آسیا در صنعت بیمه کشور با حضور نیروهای خدوم همچنان تداوم داشته باشد.
در ادامه حجت اله صالحی مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی در سخنانی با اشاره به اهمیت و سابقه درخشان بیمه ­آسیا در اقتصاد ملی از بیمه­ آسیا به عنوان یکی از ارکان اصلی صنعت بیمه کشور نام برد.
رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر نقش مدیریت حراست در شرکت بیمه­ آسیا، اهمیت و دامنه گستردگی بیمه ­آسیا را برای نهادهای امنیتی و حفاظتی کشور، خاص و ویژه توصیف کرد.
گفتنی است حمید رمضانی، مدیر سابق بازرسی و انتظامات بیمه ­آسیا در حکمی به سمت مدیر کل حراست شرکت بیمه ایران منصوب شده است.

نظرات
آخرین اخبار