واردات بی ‌ام‌ و میلیاردی با ارزمبادله ای | فراتاب
کد خبر: 3846
تاریخ انتشار: 1 شهریور 1395 - 05:35
از ابتدای سال بیش از ۹۰۰ دستگاه بی ام و با اررزشی معادل ۵۷.۸ میلیون دلار وارد کشور شده که از این تعداد دو دستگاه بی ام و ارزشی بیش از ۲۰۰ هزار دلار دارد و در بازار با قیمتی بیش از یک میلیارد تومان به فروش می رسد. نکته جالب واردات این خودروها با ارز مبادله

به گزارش فراتاب، از ابتدای سال بیش از ۹۰۰ دستگاه بی ام و با اررزشی معادل ۵۷.۸ میلیون دلار وارد کشور شده که از این تعداد دو دستگاه بی ام و ارزشی بیش از ۲۰۰ هزار دلار دارد و در بازار با قیمتی بیش از یک میلیارد تومان به فروش می رسد. نکته جالب واردات این خودروها با ارز مبادله ای است.

بنا به آمار منتشر شده از ابتدای سال تا پایان تیرماه ۹۵۴ دستگاه خودروی بی ام و از عمان، امارات، آلمان و کویت وارد کشور شده است.

در بین این خودروها دو دستگاه بی ام و مدل ۸I هیبریدی دیده می شود که ارزش هر یک بیش از ۲۰۰ هزار دلار اعلام شده است و یکی از این خودروها در تیرماه به کشور وارد شده است.

این در حالی است که اواخر خرداد ماه اعلام شد که محدودیت های واردات خودرو تغییر کرده و واردات خودروهای بالای ۱۰۰ هزار دلار ممنوع شده است.

ارزش ریالی هر یک از این دو بی ام و بیش از ۶۰۰ میلیون است و جالب اینکه این خودروها با ارز مبادله ای به کشور وارد شدند و در بازار با قیمتی بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به فروش می رسند.

منبع: قدس آنلاین

نظرات
آخرین اخبار