نتایج نهایی دومین مرحله انتخابات مجلس | فراتاب
کد خبر: 1305
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1395 - 11:29
لحظه به لحظه با نتایج نهایی انتخابات 10 اردیبهشت
آمار غیررسمی از پیروز اصلاح طلبان و لیست امید حاکی است

به گزارش فراتاب ،دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 55 حوزه انتخابیه در 21 استان کشور برگزار شد.در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 136 نامزد برای تعیین تکلیف 68 کرسی باقی مانده مجلس با یکدیگر رقابت کردند.

نتایج نهایی انتخابات در شعب مختلف کشور که  از سوی ستاد های انتخاباتی اعلام شده است به این شرح است.

استان خراسان رضوی:

 تربت حیدریه:سعید باستانی(اعتدال)

 

استان فارس:

نیریز و استهبان:فرهاد طهماسبی(اصولگرا)
شیراز:آقای علی اکبری :( اصلاح طلب )
داراب و زرین دشت:رضا انصاری(اصلاح طلب)

نور آباد و ممسنی:مسعود گودرزی(اصلاح طلب)

 

امارنهایی حوزه آغاجاری :
کشت زر ۲۰۹۱
ضرغامی ۲۷۶۸

 

آمار نهایی استان تهران

رباط کریم:حسن نوروزی(اصولگرا)

 شهريار : محمودی كانديداى(اصلاح طلب)

 دماوند و فيروزكوه: ميرزايى (اصلاح طلب)

 

آمار نهایی استان چهارمحال و بختیاری:

اردل،فارسان،کوهرنگ و کیار:علی کاظمی بابا حیدری(اصلاح طلب)

بروجن:خدیجه ربیعی فرادنبه(مستقل)

 

آمار نهایی استان گلستان :

حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش: سید نجیب حسینی (مستقل)

گرگان و آق قلا:نور محمد تربتی نژاد و نبی هزار جرینی(اصلاح طلب)

 

آمار نهایی استان گیلان:

رودبار:منوچهر جمالی سوسفی(اصلاح طلب)

رشت:جبار کوچکی نژاد(اصولگرا)،محمد صادق حسنی جوریانی(اصلاح طلب)

 

آمار نهایی استان لرستان:

بروجرد:علاالدین بروجردی(اصولگرا)،عباس گودرزی(اصولگرا)

درود و ازنا:مجید کیان پور(مستقل)

خرم آباد:محمد رضا ملک شاهی راد(اصولگرا)،سید محمد بیرانوندی(اصلاح طلب)

 

آمار نهایی استان اردبیل:

اردبیل،نمین،سرعین و نیر:محمد فیضی زنگیر(اصلاح طلب)

پارس آبادو بیله سوار:شکور پور حسین شقلان(اصلاح طلب)

 

استان اصفهان:

شهرضا:سمیه محمودی(مستقل)

سمیرم:اصغر سلیمی(مستقل)

  

استان کرمانشاه:

کرمانشاه:احمد صغری(اعتدال)

سنقر و کلیایی:سید جواد حسینی کیا(اصولگرا)

 

استان کردستان:

مریوان و سروآباد:منصور مرادی(مستقل)

سنندج،دیوان دره و کامیاران:سید احسن علوی(مستقل)

 

استان ایلام:

حوزه انتخابیه دهلران،آبدانان و دره شهر:شادمهر کاظم زاده(اصولگرا)

ایلام،سیروان،چرداول،ایوان و مهران:سلام امینی(مستقل)

 استان آذربایجان شرقی:

تبریز:محمد حسین فرهنگی(اصولگرا)،محمد اسماعیل سعیدی(اصولگرا)،شهاب الدین بی مقدار(اصلاح طلب)،زهرا ساعی(اصلاح طلب)

مراغه و عجب شیر:محمد علی حسین زاده(اصولگرا)

اهر و هریس:بیت الله عبدالهی(اصلاح طلب)

مرند و جلفا:محمد حسن نژاد(اصولگرا)

حوزه انتخابیه شبستر:معصومه آقاپور علی شاهی(اصلاح طلب)

سراب:مجید نصیرپور:(اصلاح طلب)

 

ارومیه:

سید هادی بهادری(اصلاح طلب)،روح الله حضرت پور(مستقل)

ماکو و چالدران:عین الله شریف پور(اصلاح طلب)

میاندوآب،تکاور،و شاهین دژ:جهانبخش محبی نیا(اصولگرا)،همایون هاشمی(اصلاح طلب)

سلماس:شهروز برزگر کاشانی(اصلاح طلب)

 

استان خوزستان:

اهواز،باوی،حمیدیه،کارون:علی ساری(اصلاح طلب)،جواد کاظم نسب(اصلاح طلب)،همایون یوسفی(اعتدال)

ماهشهر،امیدیه،هندیجان:علی گلمرادی(مستقل)

مسجد سلیمان،لالی،هفتگل،و اندیکا:علی عسگر ظاهری(مستقل)

آبادان:غلامرضا شرفی(اصولگرا)

ایذه و باغملک:هدایت الله خادمی(مستقل)

بهبهان:حبیب الله کشت زار(اصولگرا)

 

 استان زنجان:

زنجان و طارم:فریدون احمدی و علی وقف چی(اصولگرا)

ابهر و خرمدره و سلطانیه:محمد عزیزی(اصولگرا)

خدابنده:احمد بیگدلی(اصلاح طلب)

 

استان مازندران:

بابل:حسین نیاز آذری(مستقل)،

قائمشهر،سوادکوه و جویبار:سید علی ادیانی راد(اصولگرا)

 

استان مرکزی:

اراک،کمیجان و خنداب:سید مهدی مقدسی(اصلاح طلب)

شازند:علی ابراهیمی(اصلاح طلب)

ساوه و زرندیه:محمدرضا منصوری(اصلاح طلب)

 

استان هرمزگان:

بندر لنگه،بستک و پارسیان:خالد زمزم نژاد(اصلاح طلب)

 

استان همدان:

رزن:حسن لطفی(اصلاح طلب)

ملایر:احد آزادی خواه(اصولگرا)

 

استان یزد:

مهریز،بهاباد،خاتم،ابرکوه و بافق:محمدرضا صباغیان(اصلاح طلب)

 

 

 

 

 

نظرات
آخرین اخبار