انتخاباتی برای تعیین جناح حاکم در مجلس شورای اسلامی | فراتاب
کد خبر: 1285
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1395 - 13:16
لیست کامل کاندیداهای مرحله دوم انتخابات
جمعه دهم اردیبهشت دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران برگزار می شود انتخاباتی که در پایان آن چهره جناح پیروز و حاکم در مجلس مشخص خواهد شد
ردیف استان حوزه انتخابیه کاندیداهای اصولگرا کاندیداهای اصلاح طلب کاندیداهای مستقل

 1

آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو محمد حسین فرهنگی، محمد اسماعیل سعیدی، محمدرضا میرتاج الدینی زهرا ساعی، میرعلی اصغر موسوی، شهاب‌الدین بی مقدار، عباس عباس‌زاده  
 2   اهر و هریس مهدی حسینیان بیت الله عبداللهی،  
 3   شبستر علی علیلو   معصومه آقاپور
 4   مرند و جلفا محمد حسن نژاد کریم شافعی  
  مراغه و عجب شیر محمدعلی حسین زاده مهدی دواتگری  
 6   سراب   محمد نصیرپور سردهایی یوسف داودی
 7 آذربایجان غربی میاندوآب، تکاب و شاهین دژ جهانبخش محبی نیا، مهدی عیسی زاده همایون هاشمی، محمد میرزایی  
 8   سلماس رسول جلایر   شهروز کاشانی
 9    ارومیه   سید هادی بهادری،مجید دودکانلوی حاکم ممکان،روح الله حضرت پور
 10   ماکو  و چالدران   عین الله شریف پور محرم اکبر زاده
 11 اردبیل اردبیل، نمین، سرعین و نیر  سید کاظم موسوی محمد فیضی

 
 12   پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو   شکورپور،حسین شقلان

 13  زنجان ابهر و خرم دره محمدرضا خان محمدی، محمد عزیزی    
 14   خدابنده سید البرز حسینی،سید محمد علی موسوی   محمد سلطانی
15    زنجان و طارم   ابوالفضل موسوی،کریم خان محمدی

فریدون احمدی،علی وقف چی

 16 اصفهان سمیرم بهروز جعفری   اصغر سلیمی
 17   شهرضا حجت‌الاسلام آقایی   سمیه محمودی
 18  خوزستان اهواز شکر خدا موسوی، سیدشریف حسینی، جویجری همایون یوسفی، جواد کاظم نسب الباجی، علی ساری سید شریف حسینی
 19   بهبهان حبیب الله کشت زر محمودرضا ضرغامی  
 20   ایذه و باغ ملک    طباطبایی  
 21   ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) حبیب الله آقاجری گل مرادی  
 22   مسجد سلیمان علیرضا ورناصری ظاهری  
 23   ابادان مولوی و اشرفی    
 24  ایلام ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی سارا فلاحی، لطیف صادقی جلال میرزایی  امینی
 25   دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره شادمهر کاظم زاده   علی محمد احمدی
 26  تهران دماوند و فیروزکوه سیداحمد رسولی نژاد قاسم میرزایی  
 27   شهریار، قدس و ملارد    محمد محمودی گروسی
 28   رباط کریم و بهارستان  حسن نوروزی ابراهیم نکو  
 29 چهارمحال و بختیاری اردل و فارسان قدرت الله حمزه علی کاظمی بابا حیدری  
 30   بروجن    

خدیجه ربیعی،علی نادری فرد

 31 خراسان رضوی تربت حیدریه، مه ولات و زاوه ابوالقاسم خسروی سهل آبادی   سعید باستانی
 32  فارس رستم و ممسنی   مسعود گودرزی عبدالرضا مرادی
 33    شیراز  جعفر قادری علی اکبری  
 34   نیریز و استهبان  فرهاد طهماسبی   اصغر محمود
 35   داراب و زرین دشت محمدجواد عسگری    
 36   بندر لنگه، بستک و پارسیان  احمد جباری    
 37  کردستان سنندج، دیوان دره و کامیاران   حسن علوی،سالار مرادی   
 38   مریوان و سروآباد      منصور مرادی
 39 کرمانشاه سنقر و کلیایی سید جواد حسینی کیا   محمد عمادی
 40   کرمانشاه  

سعید حیدری طیب،احمد صفری

 
 41  گلستان کردکوی، بندرترکمن و بندرگز رحمت الله جلالی

 رامین نور قلی پور  
42    گرگان و آق‌قلا  سید علی طاهری

نورمحمد تربتی نژاد،نبی هزار جریبی

عبدالغفور امان زاده
 43   مینودشت و کلاله   سید نجیب حسینی شهرام کوسه غراوی
 44 گیلان رشت جبارکوچکی نژاد،سید علی آقازاده،  محمد صادق حسنی

سید ولی اله عظمتی

 45    رودبار صمد مرعشی    
 46  لرستان  بروجرد علاءالدین بروجردی، عباس گودرزی    فاطمه مقصودی،هادی مقدسی
 47    خرم آباد ملکشاهی راد محمد بیرانوندی  اعظم محمدی،مرتضی محمودوند
 48   درود و ازنا حسین گودرزی    مجید کیانپور
 49  مازندران  بابل    

حسین نیاز آذری،همت الله طاهری نژاد

 50   قائمشهر، سوادکوه و جویبار

سید علی ادیانی،کمال علی پور

   
 51  مرکزی اراک، کمیجان و خنداب محمد حسن آصفری سید مهدی مقدسی  
 52   ساوه و زرندیه شهلا میر گلوبیات   محمدرضا منصوری
 53  همدان  رزن عطاء الله سلطانی صبور حسن لطفی  
 54   ملایر احمد آزادی خواه علیرضا امامی  
 55  یزد مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم محمدرضا بابایی   محمدرضا صباغیان بافقی
نظرات
آخرین اخبار