افزایش دوره امهال تسهیلات دریافتی زلزله زدگان کرمانشاه | فراتاب
کد خبر: 11622
تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1400 - 11:08
از سوی استاندار اعلام شد:
استاندار کرمانشاه : در جلسه هیأت دولت با افزایش دوره امهال اصل تسهیلات اخذ شده قبل از زلزله آبان 1396 خسارت دیدگان، از دو سال به سه سال موافقت شد.

فراتاب - کرمانشاه: هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه از افزایش دوره امهال اصل تسهیلات اخذ شده قبل از زلزله آبان 1396 خسارت دیدگان، از دو سال به سه سال خبر داد.

ایشان با اشاره به اینکه امهال وام زلزله زدگان نگرانی های مردم در مناطق زلزله زده را رفع کرد، ادامه داد: مطالبه امهال وام های مناطق زلزله زده به صورت مستمر از مسئولین کشوری درخواست شد که در نهایت با مساعدت ویژه دولت این مهم تحقق یافت.

وی افزود: افزایش دوره امهال تسهیلات از دو سال به سه سال، به مبلغ ۲۴ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال، با بار مالی تا سقف 4840 میلیارد ریال از اقدام حمایتی و مساعدت دیگری بود که کارنامه درخشان دولت در بازسازی مناطق زلزله زده زده را یادآوری می کند. 

بهمچنین استاندار کرمانشاه عنوان کرد که: این تصمیم با توجه به مشکلات اقتصادی حادث شده از بیماری کرونا و آثار ناشی از تورم در معیشت مردم و ناتوانی در بازپرداخت اقساط اتخاذ شده و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان‌ کرمانشاه موظف شد ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام این امر، گزارش های مربوط را هر سه ماه به سازمان های برنامه و بودجه و مدیریت بحران کشور ارسال کند.

نظرات
آخرین اخبار