پوستر 29مین نمایشگاه کتاب: فردا برای خواندن دیر است | فراتاب
کد خبر: 1106
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 18:15
همزمان با تعیین زمان‌بندی برگزاری؛
سخنگوی شورای سیاستگذاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از مشخص شدن زمان افتتاحیه، ساعت کاری و رونمایی پوستر این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش فراتاب، به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران، علی‌اکبر اشعری سخنگوی شورای سیاستگذاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به برگزاری دوزادهمین جلسه این شورا در شهر آفتاب عنوان کرد: زمان افتتاحیه نمایشگاه یکی از مصوبات این جلسه بود. بر این اساس معین شد ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه در محل شهر آفتاب مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران و افتتاح مجموعه شهر آفتاب انجام شود.

وی مشخص شدن ساعت کاری نمایشگاه را یکی دیگر از مصوبات این جلسه عنوان کرد و گفت: همچنین ساعت برگزاری نمایشگاه مورد بررسی قرار گرفت و اعضاء شورا درباره زمان شروع و پایان نمایشگاه به اظهار نظر پرداختند. سرانجام مقرر شد تا به مانند سال‌های گذشته ساعت کاری نمایشگاه ۱۰ صبح تا ۸ عصر باشد.

سخنگوی شورای سیاستگذاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افزود: البته در روزهای تعطیل این زمان قابل تمدید خواهد بود که با فاصله یک روز قبل، اطلاع رسانی خواهد شد.

اشعری با اشاره به تصویب پوستر نمایشگاه گفت: پوستر نمایشگاه نیز در این جلسه رونمایی شد و به تصویب اعضا شورا رسید.

مننبع:خبرگزاري مهر

نظرات
آخرین اخبار